PreSonus Studio 68c (použité)

PreSonus Studio 68c (použité)

6590 Kč

Prvotřídní PreSonus Studio 68c (použité) od PreSonus - tento hit naleznete po slevě za 6590 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220757
Do obchodu

Popis

PreSonus

Jedinečná nabídka, PreSonus Studio 68c (použité) s proslulou značkou PreSonus - tento artikl je tady pro vás za mimořádně nízkou cenu 6590. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

USB zvuková karta

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, místy povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Verze s konektorem USB-C.

USB zvukové karty Presonus ze série Studio ocení majitelé domácích i projektových studií, producenti nebo hudebníci. V sérii se nachází několik modelů, které se liší počtem vstupů a výstupů. Můžete si tak vybrat zvukovou kartu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. Všechny karty nahrávají ve vysokém rozlišení až 192 kHz/24-bit a jsou opatřeny kvalitními předzesilovači XMAX. V balení najdete také cenění DAW software Presonus Studio One ve verzi Artist.

Presonus Studio 68 je vhodná především do domácích studií nebo pro DJs a to díky možnosti A/B přepínání playbacku ze vstupů 1/2 a 3/4 na prvním sluchátkovém výstupu. Karta nabízí celkem 6 vstupů a 8 výstupů. Kromě čtyř mikrofonních/linkových vstupů je k dispozici digitální stereo vstup S/PDIF. Pro výstup lze využít 4 analogové konektory a sluchátkový výstup na zadním panelu. Konektivita je zajištěna pomocí USB 2.0 a nechybí ani MIDI vstup a výstup (pomocí redukce, která je součástí balení).

Karta pracuje v rozlišení až 192 kHz a nabízí dynamický rozsah 115 dB. Vynikající předzesilovače XMAX třídy A pak zajistí čisté náběry bez zkreslení s bohatými basy, konkrétními středy a jasnými výškami.

Na předním panelu se nachází ovladače gainu všech analogových vstupů, osmisegmentový LED metr všech kanálů i hlavního stereo výstupu, ovladač celkové hlastiosti, přepínače mon, line 1-2 a 48V i ovládání hlasitosti sluchátek.

Abyste vaše nahrávky mohli ihned profesionálně smíchat, výrobci v balení nabízí pokročilý editační a DAW software Studio One Artist a balík plug-inů Studio Magic, kde najdete ekvalizér, kompresory efektové procesory nebo sbírku fyzikálně modelovaných analogových syntezátorů od výrobců jako Plugin Alliance, SPL, Brainworx, Arturia, Lexicon a dalších.

Všechny produkty od výrobce
PreSonus Studio 68c (použité)

PreSonus Studio 68c (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce