PRS CE 24 Standard Satin Charcoal

PRS CE 24 Standard Satin Charcoal

45990 Kč

Vaše možnosti obohacující PRS CE 24 Standard Satin Charcoal originální od labelu PRS - toto zboží si můžete nechat dodat ve výprodejové akci za 45990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220207
Do obchodu

Popis

PRS

V akci je PRS CE 24 Standard Satin Charcoal od populární značky PRS - toto zboží si můžete nechat poslat v husté akci za 45990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. No a to se jednoduše vyplatí..

Elektrická kytara

 Kytary PRS z dílny Paula Reeda Smithe platí za jedny z nejuniverzálnějších a nejspolehlivějších nástrojů vůbec. Díky skvělému zvuku a hernímu komfortu si je oblíbili například Carlos Santana nebo Mark Tremonti. V nabídce značky naleznete kromě osvědčených klasik i levoruké modely, sedmistrunky, barytonové i pololubové kytary nebo signature modely známých kytaristů.

Limitovaná řada elektrických kytar CE 24 Standard Satin určených v počtu 125 kusů pouze pro evropský trh vychází z podobných specifik jako americká série Bolt On, tj. nástrojů s přišroubovanými krky. Ergonomicky tvarované mahagonové tělo kytar kryje tenká vrstva matného nitro laku (oproti standardním modelům Bolt-On kytary nenabízí javorový top). K přišroubovanému javorovému krku s profilem Pattern Thin je přilepen palisandrový hmatník osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Plochu hmatníku tradičně zkrášlují polohové značky ve tvaru ptačích siluet.

Dvojice humbuckerů 85/15 navržených přímo zakladatelem firmy P. R. Smithem poskytuje kytaře krystalicky čistý zvuk s detailní artikulací v celém frekvenčním spektru. Jeho charakter lze upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony. Funkce Push/Pull tónové clony umožňuje rozepnout cívky humbuckerů a dosáhnout tak zvuku s čistě single-coil charakterem. V kombinaci se třemi polohami přepínače tak kytara nabízí šest různých konfigurací snímačů, kdy tak snadno přizpůsobíte zvuk libovolnému hudebnímu žánru či technice hry.

Stabilitu ladění zaručuje uchycení strun v továrním jednozvratném tremolu a uzamykatelných ladících mechanikách, které zabraňují nežádoucímu pohybu strun.

Kytara je dodávána v kvalitním obalu (gig bag).

Všechny produkty od výrobce
PRS CE 24 Standard Satin Charcoal

PRS CE 24 Standard Satin Charcoal

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce