PRS CE 24 Standard Satin ltd. Antique White

PRS CE 24 Standard Satin ltd. Antique White

46990 Kč

Spokojenost přinášející PRS CE 24 Standard Satin ltd. Antique White s osvědčenou značkou PRS - tento produkt máte po jednoduché objednávce v sezónní slevě za 46990 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220209
Do obchodu

Popis

PRS

Unikátní PRS CE 24 Standard Satin ltd. Antique White od PRS - tento produkt dodáváme s VIP slevou pro každého za 46990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Elektrická kytara

 Kytary PRS z dílny Paula Reeda Smithe platí za jedny z nejuniverzálnějších a nejspolehlivějších nástrojů vůbec. Díky skvělému zvuku a hernímu komfortu si je oblíbili například Carlos Santana nebo Mark Tremonti. V nabídce značky naleznete kromě osvědčených klasik i levoruké modely, sedmistrunky, barytonové i pololubové kytary nebo signature modely známých kytaristů.

Limitovaná řada elektrických kytar CE 24 Standard Satin určených pouze pro evropský trh vychází z podobných specifik jako americká série Bolt On, tj. nástrojů s přišroubovanými krky. Ergonomicky tvarované mahagonové tělo kytar kryje tenká vrstva matného nitro laku (oproti standardním modelům Bolt-On kytary nenabízí javorový top). K přišroubovanému javorovému krku s profilem Pattern Thin je přilepen palisandrový hmatník osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Plochu hmatníku tradičně zkrášlují polohové značky ve tvaru ptačích siluet.

Dvojice humbuckerů 85/15 navržených přímo zakladatelem firmy P. R. Smithem poskytuje kytaře krystalicky čistý zvuk s detailní artikulací v celém frekvenčním spektru. Jeho charakter lze upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti a tónové clony. Funkce Push/Pull tónové clony umožňuje rozepnout cívky humbuckerů a dosáhnout tak zvuku s čistě single-coil charakterem. V kombinaci se třemi polohami přepínače tak kytara nabízí šest různých konfigurací snímačů, kdy tak snadno přizpůsobíte zvuk libovolnému hudebnímu žánru či technice hry.

Stabilitu ladění zaručuje uchycení strun v továrním jednozvratném tremolu a uzamykatelných ladících mechanikách, které zabraňují nežádoucímu pohybu strun.

Kytara je dodávána v kvalitním obalu (gig bag).

Všechny produkty od výrobce
PRS CE 24 Standard Satin ltd. Antique White

PRS CE 24 Standard Satin ltd. Antique White

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce