PRS CE24 GB

PRS CE24 GB

67790 Kč

Hit z katalogu: PRS CE24 GB s proslulou značkou PRS - tento artikl doporučujeme levně za 67790 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN171146
Do obchodu

Popis

PRS

Velmi oblíbený produkt PRS CE24 GB co nám vyrábí PRS - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 67790. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektrická kytara

 Série PRS kytar s označením CE24 sdružuje v Americe vyráběné nástroje, které se od většiny ostatních modelů této firmy liší konstrukcí s přišroubovaným, javorovým krkem. Díky tomu nabízí rychlou odezvu s typickým „lusknutím“, které najde uplatnění od rocku po country.

Mahagonové tělo s javorovým topem je ergonomicky tvarované, s přírodním lemováním a bohatou kresbou dřeva. Zvuk přenáší dvojice humbuckerů 85/15, které byly speciálně navrženy přímo zakladatelem firmy Paulem Reedem Smithem a kromě nevšední transparentnosti nabízí rozšířenou odezvu vysokých i nízkých frekvencí.

Po vytáhnutí tónové clony se jejich zvuk změní na Single-coilový, spolu s třípolohovým přepínačem tak kytara nabízí celou řadu tonálních odstínů.

Niklový hardware tvoří patentované PRS tremolo a mechaniky s Locking systémem, který zabraňuje nežádoucímu pohybu strun a zajišťuje stabilní ladění.

CE24 jsou velmi kvalitně zpracované kytary, které vám nabídnou tradiční pocit ze hry v elegantním obalu, který vás bude neustále inspirovat k dalším výkonům.

Všechny produkty od výrobce
PRS CE24 GB

PRS CE24 GB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce