PRS Santana Retro BO

PRS Santana Retro BO

110990 Kč

Dnes je tady pro vás PRS Santana Retro BO značky PRS - tento produkt máte po jednoduché objednávce s unikátní slevou za 94340 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206778
Do obchodu

Popis

PRS

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází PRS Santana Retro BO od výrobce PRS - tento artikl pořizujte ve výhodné akci za 94340. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Elektrická kytara

 Carlos Santana si od Paula Reeda Smithe koupil kytaru ještě v dobách, kdy tento výrobce s prvními modely objížděl místní koncerty a nabízel své prototypy muzikantům a jejich bedňákům k vyzkoušení. Jak by nástroje firmy vypadaly, kdyby se tito dva kytaroví velikáni nikdy nepotkali se dnes můžeme jen domýšlet. Jisté ale je, že za úspěch svých kytar může PRS do velké míry děkovat právě tomuto fenomenálnímu kytaristovi.

Signature model Santana Retro svými specifikacemi navazuje právě na první, nesériově vyráběné kytary ze začátku osmdesátých let minulého století. Na první pohled zaujme vykrojenější tělo nebo originální hlavice.

Z moderních prvků stojí za zmínku detailně propracovaný hardware v čele s tremolo systémem Gen III. Veškeré drážky a otvory pro šrouby jsou tvarovány tak, aby zajišťovaly maximální kontakt jednotlivých komponentů, případně optimální úhel zlomu struny, díky čemuž se na tělo přenáší i ty nejjemnější vibrace. Kameny jsou fixovány proti pohybu do stran, přesnou pozici vibrato páky lze nastavit vestavěným šroubem. Niklový hardware doplňují přesné ladící mechaniky s Locking mechanismem, který brání nežádoucímu pohybu strun.

Zvuk je snímán dvojicí humbuckerů Santana (u kobylky) a 58/15 (u krku), jejichž ovládání zajišťují ovladače hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač.

Řada PRS Core sdružuje v Americe vyráběné nástroje. Můžete tak čekat výjimečnou kvalitu, zpracování dotažené do nejmenšího detailu a obecně jedny z nejzajímavějších kytar, které jsou na poli nových nástrojů v současnosti k dispozici.

Všechny produkty od výrobce
PRS Santana Retro BO

PRS Santana Retro BO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce