Radial Engineering J48 Stereo (použité)

Radial Engineering J48 Stereo (použité)

7900 Kč

Prestižní Radial Engineering J48 Stereo (použité) s osvědčenou značkou Radial Engineering - tento produkt doručujeme ve slevové akci za 7900 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
SKU: HN208338
Do obchodu

Popis

Radial Engineering

Exkluzivní Radial Engineering J48 Stereo (použité) od oblíbené značky Radial Engineering - tento hit získáte za téměř velkoobchodní cenu 7900. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Přejeme vám příjemné nakupování..

DI Box

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Radial J48 Stereo je aktivní DI box s fantomovým napájením a je vhodný pro profesionální využití; najdete ho ve výbavě takových hráčů jako Tommy Emmauel, Serj Tankian, Paul McCartney a dalších.

DI box vyniká dostatkem headroomu a dobře tak zvládá dynamické a hlasité zdroje zvuku, kterým nepřidává žádné zkreslení. Kromě toho je vybaven high-pass filtrem a obracečem polarity, takže je velmi odolný proti zpětné vazbě. Speciální vnitřní okruh s převodníky proudu zajišťuje výbornou izolaci zemních smyček, nemusíte se tak bát nepříjemného šumu a brumu.

A to vše ve stereu.

Ani v tomto případě nechybí thru výstup pro připojení komba nebo ladičky, utlumovač o 15 dB a odolné, kovové šasi ve tvaru zavřené knihy, které chrání všechny konektory.

Všechny produkty od výrobce
Radial Engineering J48 Stereo (použité)

Radial Engineering J48 Stereo (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce