Rane TWELVE MKII

Rane TWELVE MKII

20990 Kč

Velmi oblíbený produkt Rane TWELVE MKII od kvalitní značky Rane - toto zboží si můžete zakoupit za mimořádně nízkou cenu 20990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220783
Do obchodu

Popis

Rane

Perfektní Rane TWELVE MKII od výrobce Rane - tento produkt doručujeme s výjimečnou slevou za 20990. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

DJ kontroler

 RANE TWELVE MKII je novým standardem ve světě pokročilých motorizovaných kontrolérů. Tento chirurgicky přesný nástroj integruje software ve fyzickém světě a současně zbavuje DJs vyčerpávající údržby spojené s přenoskami a ramínky u klasických gramofonů. Už žádná zpětná vazba, můžete s naprostým klidem přidat na basech. Rane TWELVE MKII je kromě perfektní symbiózy s DVS Serato kompatibilní se softwary TRAKTOR a VIRTUAL DJ, představuje tak velice flexibilní řešení pro téměř libovolnou platformu.

Varianta MKII rozšiřuje uživatelské rozhraní kontroléru o tlačítka pro hledání a výběr tracku ve vaší knihovně (browse/selection), zvukový výstup pro DVS Audio, tradiční „gramofonový“ otočný spínač, stroboskop pro počítání BPM, OLED displej a LED signalizace USB statusu. Rane TWELVE MKII je ultimativní všestrannou kontrolní platformou kombinující staré principy se současným pohledem na softwarovou integraci.

Hrajte jak z vinylu

Bez poškozených přenosek a neseřízených gramofonů se rozvážou ruce všem profesionálům. Nezáleží, zda jste klubový DJ, provozujete Turntablism nebo používáte smyčky v Traktoru, TWELVE MKII definuje společně s černým akrylovým kontrolním diskem solidní fundament pro bezpečné prostředí během vašeho vystoupení. Nový motor snižuje latenci a s rozlišením 3600 kroků na jednu otáčku umožňuje dříve nedosažitelnou přesnost během přehrávání digitálních skladeb. Tření disku můžete přizpůsobit použitím vlastních slipmatů. Tělo zařízení je z oceli a dostatečně robustní pro každodenní nástrahy během přepravy.

Všechny produkty od výrobce
Rane TWELVE MKII

Rane TWELVE MKII

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce