Razzor Cases Line 6 Spider V 240 MKII Case

Razzor Cases Line 6 Spider V 240 MKII Case

4990 Kč

Prvotřídní Razzor Cases Line 6 Spider V 240 MKII Case co odebíráme od výrobce Razzor Cases - tento hit pořídíte téměř zdarma za 4990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN221294
Do obchodu

Popis

Razzor Cases

Spokojenost přinášející Razzor Cases Line 6 Spider V 240 MKII Case značky Razzor Cases - tento artikl objednávejte při časově omezené akci za 4990. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Case na kombo

 Také patříte ke skupině muzikantů, co si pořídili cenný aparát, ale na pořádný case tak nějak nezbyl čas? Během přejezdů na koncerty zaháníte obavy z brzdy, nárazu a poškození hudebního aparátu rychlým drinkem na první benzínce? Nebo snad se znepokojením sledujete stopy po odložených plechovkách na zaprášeném potahu komba/zesilovače/reproboxu umístěného ve zkušebně? Potom je nejvyšší čas s tím něco udělat a uvést mysl do klidu.

Poskytněte vašemu cennému i ceněnému hudebnímu vybavení odpovídající komfort.

Značka RAZZOR CASES nabízí zde v ČR ručně vyráběné kufry (flight cases) ze férovou cenu, které poskytnou vašim zesilovačům/boxům/klávesám a jinému hudebnímu vybavení potřebné bezpečí. Každý case je vyroben ze 7 mm březové překližky a nabízí dvě bytelná madla, motýlkové/butterfly zámky, velké zaoblené rohy a vnitřní polstrování o tloušťce 10 mm.

Na přání rádi vyrobíme case přesně na míru, pro konkrétní cenu a dodací dobu nás neváhejte kontaktovat na razzor@kytary.cz.

Všechny produkty od výrobce
Razzor Cases Line 6 Spider V 240 MKII Case

Razzor Cases Line 6 Spider V 240 MKII Case

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce