Razzor Cases PreSonus Studiolive 24.4.2.. AI Case

Razzor Cases PreSonus Studiolive 24.4.2.. AI Case

4590 Kč

Radost přinášející Razzor Cases PreSonus Studiolive 24.4.2.. AI Case od producenta Razzor Cases - tento artikl doporučujeme s VIP slevou pro každého za 4590 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN219561
Do obchodu

Popis

Razzor Cases

Není proč váhat, Razzor Cases PreSonus Studiolive 24.4.2.. AI Case značky Razzor Cases - tento artikl nakupujte za bombastickou cenu 4590. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Mix case

 Také patříte ke skupině muzikantů, co si pořídili cenný aparát, ale na pořádný case tak nějak nezbyl čas? Během přejezdů na koncerty zaháníte obavy z brzdy, nárazu a poškození hudebního aparátu rychlým drinkem na první benzínce? Nebo snad se znepokojením sledujete stopy po odložených plechovkách na zaprášeném potahu komba/zesilovače/reproboxu umístěného ve zkušebně? Potom je nejvyšší čas s tím něco udělat a uvést mysl do klidu.

Poskytněte vašemu cennému i ceněnému hudebnímu vybavení odpovídající komfort.

Značka RAZZOR CASES nabízí zde v ČR ručně vyráběné kufry (flight cases) ze férovou cenu, které poskytnou vašim zesilovačům/boxům/klávesám a jinému hudebnímu vybavení potřebné bezpečí. Každý case je vyroben ze 7 mm březové překližky a nabízí dvě bytelná madla, motýlkové/butterfly zámky, velké zaoblené rohy a vnitřní polstrování o tloušťce 10 mm.

Na přání rádi vyrobíme case přesně na míru, pro konkrétní cenu a dodací dobu nás neváhejte kontaktovat na razzor@kytary.cz.

Všechny produkty od výrobce
Razzor Cases PreSonus Studiolive 24.4.2.. AI Case

Razzor Cases PreSonus Studiolive 24.4.2.. AI Case

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce