Razzor Cases Roland V-Combo VR-730 Case

Razzor Cases Roland V-Combo VR-730 Case

4790 Kč

Udělejte si radost: Razzor Cases Roland V-Combo VR-730 Case od top výrobce Razzor Cases - tento produkt dodáváme za skvělou cenu 4790 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: HN221739
Do obchodu

Popis

Razzor Cases

Není proč váhat, Razzor Cases Roland V-Combo VR-730 Case od výrobce Razzor Cases - tento produkt doručujeme s neuvěřitelnou slevou za 4790. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost..

Klávesový kufr

 Také patříte ke skupině muzikantů, co si pořídili cenný aparát, ale na pořádný case tak nějak nezbyl čas? Během přejezdů na koncerty zaháníte obavy z brzdy, nárazu a poškození hudebního aparátu rychlým drinkem na první benzínce? Nebo snad se znepokojením sledujete stopy po odložených plechovkách na zaprášeném potahu komba/zesilovače/reproboxu umístěného ve zkušebně? Potom je nejvyšší čas s tím něco udělat a uvést mysl do klidu.

Poskytněte vašemu cennému i ceněnému hudebnímu vybavení odpovídající komfort.

Značka RAZZOR CASES nabízí zde v ČR ručně vyráběné kufry (flight cases) ze férovou cenu, které poskytnou vašim zesilovačům/boxům/klávesám a jinému hudebnímu vybavení potřebné bezpečí. Každý case je vyroben ze 7 mm březové překližky a nabízí dvě bytelná madla, motýlkové/butterfly zámky, velké zaoblené rohy a vnitřní polstrování o tloušťce 10 mm.

Na přání rádi vyrobíme case přesně na míru, pro konkrétní cenu a dodací dobu nás neváhejte kontaktovat na razzor@kytary.cz.

Všechny produkty od výrobce
Razzor Cases Roland V-Combo VR-730 Case

Razzor Cases Roland V-Combo VR-730 Case

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce