RCF ART 712-A mkIV(použité)

RCF ART 712-A mkIV(použité)

13290 Kč

Nabídka pro vás: RCF ART 712-A mkIV(použité) od kvalitní značky RCF - tento produkt koupíte s VIP slevou pro každého za 13290 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219272
Do obchodu

Popis

RCF

V akci je právě teď RCF ART 712-A mkIV(použité) pocházející od značky RCF - toto zboží si můžete nechat dodat za perfektní cenu 13290. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí..

Aktivní reprobox

 Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví znatelné známky používání, povrchové škrábance a oděrky. Jinak v pořádku a plně funkční.

Tento dvoupásmový aktivní reprobox nabízí čistou reprodukci hlasu, lineární odezvu a precizně nadefinované nižší frekvence v širokém vyzařovacím úhlu 90 x 60 stupňů. Technologie FiRPHASE optimalizuje celkový stereo obraz, dynamiku a poskytuje transparentní zvuk. Reprobox nalezne uplatnění v prostředí kapel, DJs ale i při prezentačních akcích. Zesilovač třídy D s DSP jednotkou má výkon 700 wattů a je vybavený RMS a teplotní ochrannou, limiterem, přepínači Boost a Mic/Line. Box je vyrobený z kompozitních materiálů s vynikajícími tlumícími vlastnostmi a jeho zadní zkosený profil jej umožňuje využít i jako stage monitor. Transport usnadňují dvě ergonomická madla po stranách a jedno v horní části.

Všechny produkty od výrobce
RCF ART 712-A mkIV(použité)

RCF ART 712-A mkIV(použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce