RCF ART 735-A mkIV (použité)

RCF ART 735-A mkIV (použité)

22790 Kč

Oblíbený produkt RCF ART 735-A mkIV (použité) od firmy RCF - tento produkt koupíte za perfektní cenu 22790 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220971
Do obchodu

Popis

RCF

Trendy RCF ART 735-A mkIV (použité) kvalitní značky RCF - toto zboží si můžete koupit s výjimečnou slevou za 22790. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Aktivní reprobox

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Tento dvoupásmový aktivní reprobox nabízí čistou reprodukci hlasu, lineární odezvu a precizně nadefinované nižší frekvence v širokém vyzařovacím úhlu 90 x 60 stupňů. Kompresní driver a neodymová cívka jsou oproti modelům 708 – 715 větší (1.4", 3.0"). Disponuje proto vyšší efektivností a lepší odezvou. Technologie FiRPHASE optimalizuje celkový stereo obraz, dynamiku a poskytuje transparentní zvuk. Reprobox nalezne uplatnění v prostředí kapel, DJs ale i při prezentačních akcích. Zesilovač třídy D s DSP jednotkou má výkon 700 wattů a je vybavený RMS a teplotní ochrannou, limiterem, přepínači Boost a Mic/Line. Box je vyrobený z kompozitních materiálů s vynikajícími tlumícími vlastnostmi a jeho zadní zkosený profil jej umožňuje využít i jako stage monitor. Transport usnadňují dvě ergonomická madla po stranách a jedno v horní části.

Všechny produkty od výrobce
RCF ART 735-A mkIV (použité)

RCF ART 735-A mkIV (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce