Reloop RP-8000 MK2 (použité)

Reloop RP-8000 MK2 (použité)

10990 Kč

Top produkt, Reloop RP-8000 MK2 (použité) od předního výrobce Reloop - toto zboží si můžete nechat dodat při právě probíhající akci za 12990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208378
Do obchodu

Popis

Reloop

Tradiční bestseller, Reloop RP-8000 MK2 (použité) s pečetí kvality Reloop - tento artikl čeká na vás v akci za 12990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Gramofon

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Reloop přichází na trh s novou serií Elite skládající se z DJ gramofonu RP-8000 MK2 a dvoukanálového mixážního pultu Elite. Řada je speciálně vytvořena pro ovládání uživatelsky nejpopulárnějšího DJ softwaru, Serato. Nově u gramofonu naleznete osm podsvícených RGB performance padů, které umožňují ovládání rychlosti MIDI talíře ve vašem softwaru. Lze využít sedm továrních módů nebo si můžete vytvořit dva vlastní uživatelské módy. Pomocí padů lze ovládat všechny funkce softwaru, můžete tak doplnit skladby o různé efekty a filtry, které Serato nabízí. Konečně můžete naplno využít vaší kreativitu a živá vystoupení se tak stanou více melodická a hudebnější.

Robustní konstrukce skvěle tlumí a izoluje vibrace, to potom vede k výkonnějšímu startovacímu momentu. Nové výškově nastavitelné rameno potom dělá z Reloop RP-8000 MK2 hudební nástroj řadácí se na světovou špičku DJ gramofonů. Intuitivní ovládání gramofonu potom umožňuje snadnou kontrolu nad Serato DJ softwarem při vašich živých vystoupeních nebo domácích DJ session.

Gramofon umožnuje výběr mezi třemi rychlosti přehrávání (33 1/3, 45 a 78 RPM), naleznete zde i LED světelnou jehlu pro osvícení talíře a digitální LCD display pro přehlednější nastavení vašich parametrů a režimů přehrávání.

Reloop v nové sérii kombinuje nejmodernější technologie s kvalitními a odolnými materiály.

Všechny produkty od výrobce
Reloop RP-8000 MK2 (použité)

Reloop RP-8000 MK2 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce