Richter Raw II Punch Used-Brown

Richter Raw II Punch Used-Brown

770 Kč

Perfektní Richter Raw II Punch Used-Brown pocházející od značky Richter - tento artikl je v tento okamžik za úžasnou cenu 770 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN207592
Do obchodu

Popis

Richter

Není proč váhat, Richter Raw II Punch Used-Brown značky Richter - toto zboží si můžete koupit za hustou cenu 770. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Kytarový popruh

 Exkluzivní kytarový popruh vyrobený z prvotřídní kůže s patinovaným vintage efektem. Šířka 6 centimetrů a tloušťka 3,5 - 4 milimetry nabídne dostatečné pohodlí i pří dlouhém hraní.

Německá firma Richter se ruční výrobou kytarových popruhů zabývá od roku 2008. Z původně nesmělého nadšeneckého pokusu se popruhy Richter rychle etablovaly jako jedny z nejzajímavějších na trhu, o čemž svědčí například seznam kapel, jejichž kytaristé tyto prémiové popruhy používají. Za všechny uveďme například Korn, Guns N' Roses, Blink-182, Slipknot, Rammstein nebo Alice Cooper. Popruhy jsou vyráběny z kvalitních surovin pomocí tradičních postupů, z kůže s jasně dohledatelným původem i důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. Díky ruční výrobě je pak každý kus naprostý originál.

Všechny produkty od výrobce
Richter Raw II Punch Used-Brown

Richter Raw II Punch Used-Brown

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce