Richter Raw II Rivet Black/Vintage Mix

Richter Raw II Rivet Black/Vintage Mix

1910 Kč

Oblíbený produkt Richter Raw II Rivet Black/Vintage Mix s proslulou značkou Richter - toto zboží si můžete nechat dodat v neopakovatelné akci za 2300 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: HN207603
Do obchodu

Popis

Richter

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Richter Raw II Rivet Black/Vintage Mix oblíbené značky Richter - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 2300. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Kytarový popruh

 Exkluzivní kytarový popruh vyrobený z prvotřídní buvolí kůže. Šířka 6 centimetrů a tloušťka 3,5 - 4 milimetry nabídne dostatečné pohodlí i pří dlouhém hraní, originální design zajistí kovové cvočky po téměř celé ploše popruhu.

Německá firma Richter se ruční výrobou kytarových popruhů zabývá od roku 2008. Z původně nesmělého nadšeneckého pokusu se popruhy Richter rychle etablovaly jako jedny z nejzajímavějších na trhu, o čemž svědčí například seznam kapel, jejichž kytaristé tyto prémiové popruhy používají. Za všechny uveďme například Korn, Guns N' Roses, Blink-182, Slipknot, Rammstein nebo Alice Cooper. Popruhy jsou vyráběny z kvalitních surovin pomocí tradičních postupů, z kůže s jasně dohledatelným původem i důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. Díky ruční výrobě je pak každý kus naprostý originál.

Všechny produkty od výrobce
Richter Raw II Rivet Black/Vintage Mix

Richter Raw II Rivet Black/Vintage Mix

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce