Richter Raw II See-Through Transparent

Richter Raw II See-Through Transparent

520 Kč

V akci je právě teď Richter Raw II See-Through Transparent s jakostní značkou Richter - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 650 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN207600
Do obchodu

Popis

Richter

Trendy Richter Raw II See-Through Transparent populárního výrobce Richter - toto zboží zakoupíte po zlevnění za 650. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Přejeme vám příjemné nakupování..

Kytarový popruh

 Exkluzivní kytarový popruh vyrobený z odolného PVC, který díky průhledné úpravě zajisté upoutá pozornost. Šířka 6 centimetrů a tloušťka 4 milimetry nabídne dostatečné pohodlí i pří dlouhém hraní.

Německá firma Richter se ruční výrobou kytarových popruhů zabývá od roku 2008. Z původně nesmělého nadšeneckého pokusu se popruhy Richter rychle etablovaly jako jedny z nejzajímavějších na trhu, o čemž svědčí například seznam kapel, jejichž kytaristé tyto prémiové popruhy používají. Za všechny uveďme například Korn, Guns N' Roses, Blink-182, Slipknot, Rammstein nebo Alice Cooper. Popruhy jsou vyráběny z kvalitních surovin pomocí tradičních postupů, z kůže s jasně dohledatelným původem i důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. Díky ruční výrobě je pak každý kus naprostý originál.

Všechny produkty od výrobce
Richter Raw II See-Through Transparent

Richter Raw II See-Through Transparent

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce