Richter Rubber Duck II L Black

Richter Rubber Duck II L Black

1120 Kč

Jakostní Richter Rubber Duck II L Black s osvědčenou značkou Richter - tento artikl pořizujte za jedinečnou cenu 1730 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN207662
Do obchodu

Popis

Richter

V akci je Richter Rubber Duck II L Black od Richter - tento produkt koupíte extra levně za 1730. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Kytarový popruh

 Firma Richter vyrábí primárně kožené kytarové popruhy, má však v nabídce i „vegan-friendly“ popruhy z šetrných a recyklovatelných materiálů. Tento popruh z řady Rubber Duck je vyroben z odolného polypropylenu se zdravotní certifikací standardu Oekotex 100. Tento materiál se neprověsí, netrhá a neabsorbuje vlhkost, ramenní část je navíc pro zvýšený komfort potažena textilním materiálem.

Německá firma Richter se ruční výrobou kytarových popruhů zabývá od roku 2008. Z původně nesmělého nadšeneckého pokusu se popruhy Richter rychle etablovaly jako jedny z nejzajímavějších na trhu, o čemž svědčí například seznam kapel, jejichž kytaristé tyto prémiové popruhy používají. Za všechny uveďme například Korn, Guns N' Roses, Blink-182, Slipknot, Rammstein nebo Alice Cooper. Popruhy jsou vyráběny z kvalitních surovin pomocí tradičních postupů, z kůže s jasně dohledatelným původem i důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. Díky ruční výrobě je pak každý kus naprostý originál.

Všechny produkty od výrobce
Richter Rubber Duck II L Black

Richter Rubber Duck II L Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce