RME ADI-2 DAC FS

RME ADI-2 DAC FS

25790 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde RME ADI-2 DAC FS s trendy značkou RME - tento hit naleznete v neopakovatelné akci za 26410 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: HN194959
Do obchodu

Popis

RME

Spokojenost přinášející RME ADI-2 DAC FS od RME - tento produkt koupíte v úžasné akci za 26410. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

USB zvuková karta

 RME ADI-2 DAC je vynikající DA převodník, který vychází z profesionálního modelu RME ADI-2 PRO. Oproti studiové verzi je zaměřen především na domácí posluchače, čemuž bylo přizpůsobeno také ovládání.

Vše je uloženo v kompaktním půlrackovém balení. Pro vstup digitálního audia je k dispozici USB, koaxiální SPDIF a optické SPDIF (kompatibilní s ADAT). Na výstupu se nachází dvojice RCA konektorů, dvojice XLR a nechybí ani sluchátkový výstup a výstup pro In-Ear monitoring nacházející se přímo na předním panelu.

Pro perfektní synchronizaci je využita technologie SteadyClock FS a pro přesné doladění zvuku nebo srovnání kmitočtových výkyvů lze použít integrované DSP.

Hifisty potěší automatické vypínání veškerých osvětlených ovládacích prvků po deseti sekundách nečinnosti. Díky tomu si oblíbené nahrávky užijete v naprostém klidu.

Všechny produkty od výrobce
RME ADI-2 DAC FS

RME ADI-2 DAC FS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce