RME Digiface USB

RME Digiface USB

9560 Kč

Jedinečná nabídka, RME Digiface USB od známého výrobce RME - toto zboží si můžete nechat poslat s neuvěřitelnou slevou za 9550 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170857
Do obchodu

Popis

RME

No a tohle chcete: RME Digiface USB značky RME - tento produkt koupíte s výjimečnou slevou za 9550. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!.

USB zvuková karta

 Digiface USB je přenosné digitální USB audio rozhraní se špičkovým zvukem a širokými možnostmi použití. Zařízení má čtyři optická rozhraní s možností volby formátu ADAT nebo S/PDIF in/out a kvalitní analogový stereo výstup pro monitoring, který lze použít i jako výstup pro sluchátka. Podporováno je multiplexování kanálů SMUX a SMUX4, lze tedy dosáhnout vzorkovací frekvence až 192kHz za cenu snížení počtu kanálů. Zařízení je napájeno přímo z USB sběrnice a je kompatibilní s počítači PC i MAC.

Každý ze čtyř portů nabízí optické rozhraní v osmikanálovém formátu ADAT nebo dvoukanálovém S/PDIF - lze samostatně přepnout na každém portu. Podporováno je multiplexování kanálů SúMUX, lze tedy dosáhnout vzorkovací frekvence až 192kHz za cenu snížení počtu kanálů.

Aplikace Total Mix umožnuje libovolné směrování kanálů input/playback/output, vytváření submixů apod. Vše s nulovou latencí.

Digiface USB je určen především pro majitele ADDA převodníků, mikrofonních preampů s ADAT výstupem, zvukových procesorů s výstupem S/PDIF, ale i pro připojení digitálních mixážních pultů s ADAT rozhraním. Digiface USB představuje řešení jak pro studiový a live záznam, tak i směrování a přepojování signálů z/do externích zařízení.

Všechny produkty od výrobce
RME Digiface USB

RME Digiface USB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce