RME Fireface UFX II

RME Fireface UFX II

46340 Kč

Radost přinášející RME Fireface UFX II oblíbené značky RME - tento artikl nakupujte za perfektní cenu 50130 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170859
Do obchodu

Popis

RME

Špičkové zboží, RME Fireface UFX II od firmy RME - tento artikl objednávejte při časově omezené akci za 50130. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

USB i FireWire zvuková karta

 Se zvukovou kartou Fireface UFX II s 30 vstupy a 30 výstupy můžete přenášet analogová i digitální audio data ve špičkové kvalitě přímo do počítače prakticky z jakéhokoliv zdroje. Zařízení disponuje digitálně ovládanými high-end předzesilovači, konvertory s referenční třídou kvality, digitálním rekordérem s přímým záznamem na USB média, minimální latencí, aktivním potlačením jitterů, unikátním DIGIcheck měřením a analýzou a samozřejmě plnou podporou Win i Mac. To vše dělá z UFX špičkovou profesionální zvukovou katu.

Srdcem UFX je TotalMix FX, signálový mix a router řízený dvěma DSP s integrovanými efekty (EQ, Dynamika, Reverb/Echo). TotalMix FX umožňuje bezdrátové ovládání z iPadu pomocí aplikace TouchOSC, která je ke stažení na Apple Store. Přehledné ovládání zajišťuje mimo jiné jasný multifunkční barevný LCD displej, který umožňuje zobrazovat úroveň všech 60 kanálů plus efektové sběrnice a kompletně ovládat všechny klíčové vlastnosti přímo z předního panelu UFX.

Kromě široké nabídky konektivity UFX nabízí digitální I/O, Word Clock & MIDI, profesionální rozhraní AES/EBU I/O pracující až do 192 kHz. Dvě osmikanálová rozhraní ADAT rozšiřují UFX o 16 in/out audio kanálů. Tato rozhraní je možné využít pro připojení k externím AD/DA převodníkům, digitálním mixpultům nebo k efektovým jednotkám. Druhé z ADAT rozhraní může být využito jako optické rozhraní S/PDIF, což činí UFX více flexibilní.

Všechny produkty od výrobce
RME Fireface UFX II

RME Fireface UFX II

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce