Rockboard Power LT XL (použité)

Rockboard Power LT XL (použité)

1250 Kč

No tak tohle je gól: Rockboard Power LT XL (použité) se známou značkou Rockboard - tento hit získáte s výjimečnou slevou za 1250 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: HN220439
Do obchodu

Popis

Rockboard

Nejprodávanější Rockboard Power LT XL (použité) od originálního výrobce Rockboard - tento hit seženete levně za 1250. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Powerbanka

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

RockBoard Power LT XL od firmy Warwick je powerbanka pro vaše efektové pedály a pedalboardy s vysokým výkonem, díky které už nikdy nebudete muset hledat zásuvky, brodit se dlouhými napájecími šňůrami a strachovat se o to, jestli vám v půlce koncertu dojde baterie.

Toto přenosné energetické úložiště disponuje štědrou kapacitou 6600 mAh, což znamená, že například pedalboard s šesti efekty zvládne na jedno nabití pohánět i desítky hodin. Další velkou výhodou toho, že efekty nejsou závislé na elektrické síti, je eliminace nepříjemného statického šumu. A navíc se můžete přestat strachovat o zkraty a výpadky proudu.

Pokud je k dispozici zdroj, lze zároveň dobíjet powerbanku a napájet efekty. K indikaci stavu energie slouží čtyři diody. Zařízení disponuje dvěma 9V výstupy a nechybí ani USB konektor, takže paralelně můžete dobíjet i váš smartphone nebo tablet.

Součástí je adaptér, dva propojovací kabely (50 cm), jeden kabel s otočenou polaritou, jeden propojovací kabel s pěti konektory (155 cm) a jeden Euro napájecí kabel (1,2 m). Rozměry jsou 115 x 22 x 58 mm a váha 230 gramů.

Všechny produkty od výrobce
Rockboard Power LT XL (použité)

Rockboard Power LT XL (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce