Rockboard TRES 3.1 with ABS Case

Rockboard TRES 3.1 with ABS Case

4190 Kč

Vynikající Rockboard TRES 3.1 with ABS Case od kvalitního výrobce Rockboard - tento artikl pořizujte ve výprodejové akci za 4190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN206609
Do obchodu

Popis

Rockboard

No tak tohle je gól: Rockboard TRES 3.1 with ABS Case od oblíbené značky Rockboard - tento artikl objednávejte s extra slevou za 4190. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Pedalboard

 Pedalboard Rockboard TRES 3.1 vychází z nového designu pedalboardů Rockboard/Warwick z roku 2018. Prioritou bylo zejména snížení váhy a zvýšení pevnosti a odolnosti, čehož bylo docíleno novou konstrukcí z jednoho kusu za studena válcovaného a nesvařovaného hliníku. Pedalboard bez problému pojme 10 pedálových efektů (velikosti Boss standard). Jeho design navíc umožňuje jednoduše uchytit multiadaptér na spodní stranu pedalboardu a maximálně efektivně organizovat kabely a propojky (i díky prostoru pro montáž zásuvných modulů/patchbayů Rockboard MOD).

Tento model je dodáván včetně odolného kufru z materiálu ABS a suchého zipu k přichycení pedálových efektů k pedalboardu.

Technické údaje:

• Rozměry pedalboardu: 520 x 71 (výška včetně nástavců) x 235 mm

• Vnější rozměry kufru: 580 x 165 x 320 mm

• Hmotnost kufru: 2,7 kg

Všechny produkty od výrobce
Rockboard TRES 3.1 with ABS Case

Rockboard TRES 3.1 with ABS Case

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce