Rode RODELink LAV

Rode RODELink LAV

2590 Kč

Váš oblíbený produkt, Rode RODELink LAV co bereme od značky Rode - toto zboží zakoupíte za bombastickou cenu 2590 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: HN208194
Do obchodu

Popis

Rode

Zákazníky doporučované zboží, Rode RODELink LAV s trendy značkou Rode - toto zboží si můžete objednat za výhodnou cenu 2590. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Kondenzátorový klopový mikrofon

 R?DELink LAV je profesionální klopový mikrofon se všesměrovou charakteristikou kompatibilní se zařízeními obsahující šroubovací 3.5mm TRS jack mikrofonní vstup s podporou napájení „plug-in“.

R?DELink LAV je profesionální mikrofon navržený pro použití v široké škále aplikací. Mikrofon je ukončený šroubovacím konektorem 3.5mm TRS, díky čemu je připraven pro použití s bezdrátovými sety R?DELink a s celou řadou bezdrátových vysílačů a rekordéru jiných značek obsahující tento typ konektoru.

R?DELink LAV je neskutečně všestranný a ideální pro kohokoli, kdo potřebuje kvalitní lavalier mikrofon s uzamykatelným konektorem. Díky svým malým rozměrům (pouhých 4.5mm) je velmi diskrétní a pomocí všesměrové kondenzátorové kapsli poskytuje křišťálově čistý zvuk ve všech situacích a je neuvěřitelně flexibilní z pohledu umístnění, což oceníte zejména v hektických přípravách před nahráváním.

Součástí balení je pěnový pop filtr, který minimalizuje hluk větru a plosivní souhlásky („b“, „t“ a „p“), jakož i pevná montážní spona s integrovaným vedením kabelu. Ten je díky kevlarovému vyztužení velmi odolný a zároveň navržený tak, aby se s ním příjemně pracovalo.

Všechny produkty od výrobce
Rode RODELink LAV

Rode RODELink LAV

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce