Rogers 14

Rogers 14" x 6,5" Dynasonic Blue Onyx

20990 Kč

Unikátní Rogers 14" x 6,5" Dynasonic Blue Onyx populárního výrobce Rogers - tento hit můžete získat za mimořádně nízkou cenu 16790 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206851
Do obchodu

Popis

Rogers

No a tohle chcete: Rogers 14" x 6,5" Dynasonic Blue Onyx kvalitní značky Rogers - toto zboží si můžete objednat s výjimečnou slevou za 16790. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Snare bubínek

 Legendární americký výrobce bicích Rogers se vrací s novou sérií snare bubínků Dyna-Sonic. Bicí soupravy této značky zaznamenaly největší úspěchy v 50. a 60. letech minulého století, i v následujících desetiletích však měly stále co říct a udržely si pozici jedné z nejrespektovanějších značek na trhu. Nové snare bubínky kombinují tradici a dlouholeté zkušenosti s novými technologiemi, kvalitním zpracováním a stylovým designem.

Korpus bubínku je lepen z pěti vrstev javoru a topolu, osazen deseti mušlemi typu Beavertail a natřikrát ohýbanými ráfky o síle 1,6 milimetru. Nechybí pro značku Rogers tolik typický plovoucí struník s ocelovými kolejnicemi a struněním s nezávislým nastavením a šroubem Internal Tone Control pro rychlé nastavení úrovně napětí. Díky této koncepci je zvuk bubínků Dyna-Sonic jasný a čistý, s okamžitou odezvou a výbornou rezonancí. Samozřejmostí je také ruční výroba přímo v USA.

Všechny produkty od výrobce
Rogers 14

Rogers 14" x 6,5" Dynasonic Blue Onyx

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce