Roland A-500PRO (použité)

Roland A-500PRO (použité)

5290 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Roland A-500PRO (použité) kvalitní značky Roland - tento hit naleznete při právě probíhající akci za 5290 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: HN220275
Do obchodu

Popis

Roland

Váš oblíbený produkt, Roland A-500PRO (použité) od firmy Roland - tento artikl objednávejte za téměř velkoobchodní cenu 5290. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost..

USB/MIDI keyboard

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, lehce opotřebovaná klaviatura. Jinak v pořádku a plně funkční.

ROLAND A 500 PRO
Roland A 500 Pro je kompaktní, 49klávesový MIDI/USB keyboard pro tvorbu samplů, MIDI a s dynamickou klaviaturou. Dostal opravdu intuitivní ovládání pomocí celkem 45 ovládacích prvků. Nechybí tu ani 8 dynamických padů pro ovládání rytmiky prsty, je tu i modulační joystick a samozřejmě je možné dokoupit pedály Sustain a Expression. Celý keyboard je také možné napájet přes rozhraní USB.

Tento MIDI keyboard je postavený na třiceti letech zkušeností firmy Roland se stavbou a tvorbou elektronických nástrojů, čili se rozhodně můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování, výbornou dynamickou i zvukovou odezvu a skvělý prožitek ze hry. Jestli hledáte cenově dostupnou kvalitu, pak není nad čím váhat.

Všechny produkty od výrobce
Roland A-500PRO (použité)

Roland A-500PRO (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce