Roland AE-01 Aerophone Mini

Roland AE-01 Aerophone Mini

7650 Kč

Nabídka pro vás: Roland AE-01 Aerophone Mini od top značky Roland - tento produkt dodáváme za hustou cenu 7710 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208343
Do obchodu

Popis

Roland

Radost přinášející Roland AE-01 Aerophone Mini populárního výrobce Roland - toto zboží si můžete objednat ve slevové akci za 7710. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Dechový syntezátor, syntetizér

 Dechový syntezátor AE-01 Aerophone Mini představuje ideální nástroj pro začínající muzikanty všech věkových skupin, kteří se rozhodli podniknout první krůčky na cestě za hudebními sny. Design a prstoklad tohoto moderního dechového nástroje je odvozen od zobcových fléten, nicméně samotná hra a učení je ještě snazší než v případě flétniček.

Aerophone Mini nabízí šest základních vestavěných zvuků (saxofonu, příčné flétny, houslí, klarinetu, trubky a syntezátoru) a dalších padesát z aplikace Aerophone Mini Plus díky kompatibilitě s Bluetooth. Zvláště děti si tak mohou jednoduše otestovat jednotlivé zvuky a lépe se pak v budoucnu rozhodnout při volbě hudebního nástroje. Na rozdíl od fléten hra na Aerophone Mini nevyžaduje precizní práci s dechem - díky digitálnímu zvukovému procesoru a dechovému senzoru jednoduše nastavíte citlivost a k dosažení perfektního tónu tak postačí lehounké foukání.

Aplikace Aerophone Mini kromě databáze zvuků nabízí i jedenáct výukových skladeb s nastavitelným tempem skladby a jednoduchým výkladem, kdy aplikace vizuálně zobrazuje správný prstoklad pro každou notu. Kompatibilita s Bluetooth vám navíc umožňuje streamovat a hrát do vašich oblíbených skladeb, a dokonce díky podpoře MIDI přes Bluetooth bezdrátově propojit Aerophone Mini s DAW a nahrávat.

Praktičnost tohoto nástroje ilustruje vestavěný reproduktor, napájení bateriemi (Ni-MH) a možnost hraní do sluchátek – na Aerophone Mini si tak zahrajete bez nadsázky kdekoliv a kdykoliv k tomu budete mít příležitost, aniž byste kohokoliv rušili. Aerophone Mini vás navíc zapojí i do hudebního kolektivu, kdy se pomocí jediného smartphonu můžete propojit až se šesti dalšími hráči na Aerophone, a výsledný zvuk smíchat přímo v aplikaci. K telefonu pak stačí připojit reprobox a digitální ansámbl je na světě.

Všechny produkty od výrobce
Roland AE-01 Aerophone Mini

Roland AE-01 Aerophone Mini

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce