Roland AX-EDGE Keytar white

Roland AX-EDGE Keytar white

19500 Kč

Jasný hit, Roland AX-EDGE Keytar white populárního výrobce Roland - tento produkt obchodujeme ve slevové akci za 19500 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195098
Do obchodu

Popis

Roland

Exkluzivní Roland AX-EDGE Keytar white od výrobce Roland - tento produkt posíláme v akci za 19500. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Keytar

 AX-Edge je stylový keytar, díky němuž budete na podiu jednoduše nepřehlédnutelní. Tento kytarový keyboard svým vzhledem připomíná ostrý sekáček na maso a jeho hrot si navíc můžete upravit přesně podle svých představ – jeden extra kus najdete v balení. S tímto nástrojem se kreativitě nekladou v žádném směru.

Srdcem těchto kláves je 320 zvuků pečlivě vybraných tak, aby se spolehlivě prosadily v mixu a odpovídaly nárokům moderních i tradičních hudebních stylů. Vybírat můžete mezi basovými zvuky, plochami i agresivními leady. K oblíbeným zvukům lze také snadno přistupovat pomocí tlačítek.

Zvuky si můžete přizpůsobit pomocí aplikace AX-Editor bezdrátově přímo z vašeho telefonu. Samozřejmostí je možnost vrstvení jednotlivých zvuků a rozdělení klaviatury. K dispozici jsou celkem čtyři části + vokodér, který lze vrstvit s ostatními zvuky.

V efektovém parku se, kromě vokodéru, nachází ekvalizér, několik chorusů a reverbů, multiefekty IFX a master kompresor a ekvalizér pro profesionální doladění celkového zvuku. Na krku najdeme modulační pruh, lištu pro ovládání výšky tónu, portamento, hold, přepínání oktáv a programu. Řada ovládacích prvků se dá také přizpůsobit konkrétním potřebám hráče.

Pro snadnou orientaci na podiu jsou na přením panelu dva displeje s informacemi o programu. Nechybí zabudovaný arpeggiator, ani song-player, takže se ve vypjatých chvílích můžete plně soustředit na publikum a samotné hraní nechat na nástroji.

Nakonec je třeba zmínit možnost provozu na baterie (okolo čtyř hodin), USB slot pro uložení nastavení a Bluetooth MIDI, pomocí nějž keytar komunikuje například s vaším telefonem.

Všechny produkty od výrobce
Roland AX-EDGE Keytar white

Roland AX-EDGE Keytar white

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce