Roland EC-10 EL Cajon (použité)

Roland EC-10 EL Cajon (použité)

8990 Kč

Perfektní Roland EC-10 EL Cajon (použité) populárního výrobce Roland - toto zboží zakoupíte v husté akci za 8990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206602
Do obchodu

Popis

Roland

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Roland EC-10 EL Cajon (použité) od společnosti Roland - tento produkt máte po jednoduché objednávce v husté akci za 8990. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Cajon

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

EL Cajon EC-10 je horkou novinkou a revolučním hybridním nástrojem, který v sobě kombinuje vlastnosti akustického cajonu se samplovanými, perkusivními zvuky. Jakmile ho vyzkoušíte, už nebudete chtít zpět.

Kromě toho, že jde o kvalitní akustický cajon, na který můžete hrát tak, jak jste zvyklí, nabízí EC-10 rozšíření o zásobu elektronických zvuků. K dispozici je celkem třicet samplů rozdělených do tří skupin. První skupinu tvoří klasické zvuky akustických cajonů, druhá skupina rozšíří vaší hru o zvuky tradičních perkusí jako například tamburína nebo djembe a třetí skupinu tvoří zvuky elektronických bicích. Cajon mimo jiné obsahuje třeba populární snare z vyhlášené TR 808.

Z každé skupiny bicích navíc můžete použít dva zvuky najednou – jeden při úderu do těla cajonu a jeden při úderu přes okraj. Tím pádem můžete tvořit komplexnější beaty. Díky linkovému výstupu je velmi jednoduché cajon nazvučit a pomocí dalších ovladačů snadno nastavíte poměr mezi samplovaným a akustickým signálem. Ovládat můžete i poměr obou samplovaných zvuků nebo citlivost úderu. K dispozici tak rázem máte širokou paletu výrazů.

Přímo v cajonu je umístěn zesilovač a koaxiální reproduktor s výkonem 3 W. Můžete tedy hrát i bez zapojení do PA. Cajon lze napájet pomocí adaptéru nebo šesti AA baterií, které by při normální zátěži měly vydržet zhruba dvanáct hodin. Hrát tak lze i v nejodlehlejších koutech planety, kam dosud nedoputovala elektrická energie.
EC-10 je velmi zajímavým rozšířením klasického a velmi oblíbeného nástroje. Hrajte akusticky nebo využijte některý ze samplů. Možnosti doprovodu jsou s tímto cajonem velmi široké.

Technické údaje:
• Elektroakustický cajon
• 30 samplů perkusivních zvuků
• 3 skupiny samplů: cajon, perkuse, elektronické bicí
• 2 vrstvy zvuku (úder do těla a o hranu spouští různé samply)
• Výkon: 3 W
• Reproduktor: koaxiální, 6,5‘‘
• Ovládání: Volume, Balance, výběr skupiny, výběr bicího setu
• Číselný displej pro orientaci ve skupinách
• Výstup: 1‘‘ linkový
• Vstup: Aux, 3,5 mm
• Napájení: adaptér DC 5,7 V (v balení), 6x AA baterie (výdrž až dvanáct hodin)

Všechny produkty od výrobce
Roland EC-10 EL Cajon (použité)

Roland EC-10 EL Cajon (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce