Roland GO: LIVECAST

Roland GO: LIVECAST

6490 Kč

Spokojenost přinášející Roland GO: LIVECAST co bereme od značky Roland - tento produkt objednáte v akci za 6490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN211561
Do obchodu

Popis

Roland

Prvotřídní Roland GO: LIVECAST s trendy značkou Roland - tento hit seženete za perfektní cenu 6490. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

USB zvuková karta

 GO:LIVECAST představuje okamžitě přístupné miniaturní vysílací studio, které tvorbu živých online videí na témata od hudby až po krásu či vaření dělá snazší, přístupnější a zábavnější. Roland pokračuje ve své misi s cílem poskytovat inovativní nástroje pro moderní projevy kreativity jako livestreaming, a inspirace tak může mít podobu hudby či jiného média.

Stačí zapojit a hrát

Použití GO:LIVECAST je rychlé a snadné – stačí jen zapojit svůj smartphone a připojit sluchátka pro odposlech. Vestavěný mikrofon je vždy připraven k zachycení kvalitního zvuku, včetně integrovaného efektu Reverb, pokud rádi zpíváte. Nebo si do vstupu XLR zapojte profesionální mikrofon – k dispozici je dokonce i stereo linkový vstup pro přidání předzesilovače, syntezátoru, mixeru či jiného zdroje zvuku.

Přidávejte ke svému streamu obsah

Aplikace GO:LIVECAST nabízí jednoduché nástroje, které vaší internetové show dodají prvotřídní kvalitu. Můžete si vytvořit archivy pro hudbu, zvukové efekty, fotografie a videa na míru nebo začít s celou řadou už nainstalovaných možností. K dispozici jsou i nápisy a texty, díky nimž vaše produkce bude ještě osobitější. Prvky pro různá představení si můžete uložit v Live Setu, kde budou vždy připravena na začátek show.

Přímé propojení se streamovacími platformami

S aplikací GO:LIVECAST se lze přihlásit do účtů na Facebook Live, Twitch, YouTube a dalších streamovacích službách. Stačí zvolit platformu a začít streamovat! Během vašeho streamu navíc můžete v posuvném okně v aplikaci sledovat komentáře svého publika.

Miniaturní vysílací studio vždy po ruce

Díky jednoduchému, nastavitelnému rozložení ovládání vám hardware GO:LIVECAST dovoluje režírovat svou show a zároveň se plně věnovat publiku. Stačí jediný dotek a můžete vysílat, hrát hudbu, zobrazovat nápisy a fotky či pouštět videa – nebo rovnou na konci show spustit trochu potlesku! S ovladači rychle upravíte hlasitost mikrofonu a médií, tlačítko pro ztlumení mikrofonu zase váš stream zbaví zakašlání a jiných nežádoucích zvuků.

Využijte kameru svého smartphonu naplno

V aplikaci zvolte přední či zadní kameru svého telefonu a pro jemnější vzhled můžete přidat filtr. Orientace se automaticky přizpůsobí pozici vašeho telefonu a zrcadlení v rámci kamery vašemu publiku zobrazí tu správnou perspektivu. Můžete dokonce i připojit kameru druhého smartphonu přes Wi-Fi a jediným dotykem mezi nimi přepínat či rozdělit obrazovku na dvě.

Všechny produkty od výrobce
Roland GO: LIVECAST

Roland GO: LIVECAST

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce