Roland GROOVEBOX MC-101

Roland GROOVEBOX MC-101

10890 Kč

No tak tohle je gól: Roland GROOVEBOX MC-101 od výrobce Roland - tento artikl objednávejte za perfektní cenu 10890 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: HN208149
Do obchodu

Popis

Roland

Ve slevě je Roland GROOVEBOX MC-101 od oblíbeného výrobce Roland - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 10890. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Groovebox

 

Malá velikost. Obrovský groove.

Hrajte a vystupujte kdykoli a kdekoli – bez chaosu a komplikací. MC-101 GROOVEBOX nabízí všechny kvalitní zvuky, sekvencování a efekty profesionálního modelu MC-707, a to v kompaktní čtyřstopé verzi, kterou můžete vzít naprosto kamkoliv. Začněte s inspirativní kolekcí zvuků a patternů připravených k použití – nebo si snadno vytvořte svoje vlastní. Importujte si vlastní zvuky a smyčky synchronizované s tempem a vytvořte si jedinečný styl. S MC-101 můžete i vystupovat, tedy spouštět klipy a tvarovat své zvuky pomocí přímého ovládání.

Kapesní nahrávací studio.

MC-101 je profesionální nástroj pro produkci, který sdílí zvuky a mnohé funkce se svým větším vzorem, MC-707. A malá velikost má své výhody. MC-101 je robustní, ale lehoučký. Se čtyřmi bateriemi AA vydrží asi pět hodin, takže navrhovat zvuky, vytvářet bicí Patterny a skládat hudební fráze můžete takřka kdekoliv. A nejedná se jen o záznamník jednoduchých nápadů. Vytvářet můžete kompletní profesionální skladby nebo doprovodné stopy či rovnou celý doprovod pro živá vystoupení.

Proměňte tvůrčí jiskru v plamen.

Model MC-101 je vybaven čtyřstopým sekvencerem optimalizovaným pro dnešní elektronickou hudbu zaměřenou na tanec. Se 16 RGB pady můžete vytvářet bicí, basové a syntezátorové Patterny a produkovat tak svou vlastní originální hudbu. Prozkoumejte celé hudební hřiště, kde snadno zkombinujete smyčky a jednorázové samply s melodickými frázemi, a to včetně vašich vlastních MIDI sekvencí a importovaných nahrávek. Můžete skládat a spouštět klipy, přetvářet aranžmá a opětovné samply, nahrávat automatizaci a mnohem více.

Přenosné studio plné retro vybavení.

MC-101 se pyšní slavnými zvuky Roland, které definují elektronické i taneční žánry už více než čtyřicet let. Najdete v něm legendární nástroje jako TR-808, TR-909, JUNO-106 a SH-101, které jsou připravené replikovat klasické zvuky nebo je lze kombinovat, upravovat a zpracovávat do zbrusu nové podoby.

Rozšiřitelné zvuky, patterny a fráze.

Skládat můžete pomocí sbírky vestavěných beatů, frází a zvuků, které pečlivě sestavili uznávaní umělci a zvukoví designéři. A MC-101 je součástí rozšiřitelné platformy. Pokud jste připraveni na další úroveň nebo jen chcete prozkoumat nové žánry a styly, přidáním nového obsahu svou hudbu snadno oživíte.

Přehrávejte své vlastní, dokonale synchronizované zvuky.

Každá stopa obsahuje výkonný přehrávač samplů, takže si snadno importujete své vlastní zvuky. Využít můžete svůj hlas nebo třeba zvuk vašeho oblíbeného nástroje z počítače. Importovaný zvuk lze synchronizovat s rytmem MC-101 nebo ho zpracovat pomocí celého arzenálu vestavěných efektů a přímého ovládání.

Tvořte skladby připravené ke streamingu či vystoupení.

Díky široké škále profesionálních efektů MC-101 bude vaše hudba uhlazená a připravená k poslechu. Každá stopa má své vlastní zpracování efektů a obrovské množství variací. Květnatý Chorus dodává hloubku padům a dalším syntezátorovým zvukům. Delay a Reverb vytvářejí podmanivý prostor a jemným sekvencím dodávají dynamiku. Overdrive, Distortion a simulace zesilovače přidají zrnitost a intenzitu syntezátorům, kytarám, bicím a dalším zvukům. Celý mix můžete také nechat projít Master efekty, jako jsou filtry, Bit Crusher a nakonec Master Bus Compressor, který všechno spojí v jediný jasný a úderný celek.

Tvořte a podělte se s celým světem. S jediným kabelem.

Když jste připraveni své skladby dále rozvíjet nebo svou tvorbu sdílet s přáteli a fanoušky, stačí MC-101 připojit k počítači pomocí jediného USB kabelu. Disponuje pokročilými funkcemi USB audio převodníku a dokáže nahrát celý mix nebo všechny čtyři části jednotlivých stop ve vašem DAW. Můžete také samplovat zvuky z DAW a připravit si tak doprovodné stopy, stemy nebo zvuk svého oblíbeného softwarového syntezátoru pro nejbližší živé vystoupení.

Všechny produkty od výrobce
Roland GROOVEBOX MC-101

Roland GROOVEBOX MC-101

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce