Roland JU-06A

Roland JU-06A

9260 Kč

V akci je právě teď Roland JU-06A s trendy značkou Roland - tento produkt obchodujeme levně za 10640 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208148
Do obchodu

Popis

Roland

Zákazníky doporučované zboží, Roland JU-06A od Roland - tento produkt máte za pár kliknutí po slevě za 10640. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Syntezátor

 

Vše, co milujete na retru jménem JUNO – v jediném syntezátoru

Pro mnohé jsou retro syntezátory Roland JUNO definicí zvuku osmdesátek. Na trhu s použitým zbožím jsou modely stále žádanější a mnozí hráči na klávesy je buď chtějí, nebo litují, že ten svůj kdysi dávno prodali. S JU-06A získáte zvuk, vzhled i funkce modelů JUNO-60 a JUNO-106 v jediném spolehlivém, moderním nástroji, který si můžete brát všude s sebou.

JUNO vždy s sebou

JU-06A je kompaktní, avšak i při dlouhé době strávené ve studiu či během epických živých vystoupeních se používá příjemně. Pohání ho baterie a má šikovný vestavěný reproduktor, takže s vámi půjde kamkoliv. S odolnými kovovými díly a plynulými kovovými posuvníky se model příjemně používá a vydrží všechny nástrahy života na cestách (nebo jen každodenního dojíždění). Navíc tak i vypadá a vyzařuje z něj autentická retro atmosféra, kterou všichni milujeme.

Dva klasické modely JUNO v jednom

JU-06A v sobě spojuje to nejlepší z modelů JUNO-60 a JUNO-106. Ze 106 si bere kontinuální High-pass filter, z 60 zas modulaci šířky pulsu ovladatelnou pomocí obálky a jedinečné filtry obou modelů, mezi nimiž lze snadno přepínat přímo z hlavního panelu. Zvuk je k nerozeznání od jeho retro předchůdců, a to i při pozměněném či extrémním nastavení. A nebylo by to JUNO, kdyby nebyl k dispozici i vířivý zvuk jeho legendárního Chorusu, který byl věrně napodoben i včetně
oblíbeného (a nastavitelného) šumu.

Arpeggio, paměť pro akordy a krokový sekvencer

Možná máte radši filtr modelu JUNO-106, ale zároveň vám chybí funkce arpeggio modelu JUNO-60. JU-06A má obojí – a k tomu ještě paměť pro akordy a vestavěný sekvencer. Můžete tak tvořit sekvence s položkami z paměti pro akordy v tak hutných polyfonních frázích, že je k nevíře, že vychází z něčeho, co se vejde do batohu.

Vstup pro MIDI, USB a hodinový signál

Díky konektorům pro USB/MIDI a navíc MIDI konektorům v plné velikosti můžete hrát a připojit snad jakékoliv vybavení. K dispozici je také vstup hodinového signálu, takže synchronizace s retro analogovými nástroji či moderními systémy Eurorack je snadná. Použití externího hodinového signálu k pohonu vestavěného sekvenceru je nejen praktické, ale může i vyústit v nečekané fráze, rytmické variace a další příjemná překvapení.

Přidejte klávesy a mnohem víc

Kompaktní velikost JU-06A znamená, že se vejde úplně všude a snadno se ovládá z master keyboardu nebo DAW. A přidáním DK-01 Boutique Dock získáte uhlazený vzhled a tři praktické úhly náklonu. Nebo můžete přidat klávesovou jednotku K-25m a výsledkem je naprosto soběstačný a přenosný nástroj, který nabízí nespoutaný zážitek bez drátů a dalších komplikací.

Všechny produkty od výrobce
Roland JU-06A

Roland JU-06A

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce