Roland JUNO-106 Key

Roland JUNO-106 Key

4490 Kč

Vynikající Roland JUNO-106 Key s pečetí kvality Roland - tento produkt máte za pár kliknutí za perfektní cenu 4490 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: HN221761
Do obchodu

Popis

Roland

Není proč váhat, Roland JUNO-106 Key od populární značky Roland - tento hit můžete pořídit v úžasné akci za 4490. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Software

 JUNO-106 z roku 1984 se stal nejlepším standardem pro analogové polyfonní syntezátory. Po JUNO-6 a JUNO-60 byl třetím a nejpokročilejším modelem v cenově dostupné řadě JUNO – a prvním, který byl dostupný s novým standardem MIDI: JUNO-106 stavěl na inovacích, které přinesli jeho předchůdci, a nabízel tak snadnou tvorbu, digitálně ovládané oscilátory, rozšířenou paměť pro patche, sytý stereo chorus a mnohem víc.

Skutečný zvuk JUNO-106 najdete v softwarové podobě jedině v Roland Cloud. Zatímco původní hardwarová verze je vzácná, drahá a vyžaduje častou údržbu, náš plugin je vždy připraven ke hraní – kdykoli ho potřebujete. K dispozici má i skvělá vylepšení funkcí, která jsou dostupná pouze u virtuální verze nástroje.

Všechny produkty od výrobce
Roland JUNO-106 Key

Roland JUNO-106 Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce