Roland JUPITER-8 Key

Roland JUPITER-8 Key

4490 Kč

Váš oblíbený produkt, Roland JUPITER-8 Key od výrobce Roland - tento hit můžete sehnat výhodně za 4490 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: HN221762
Do obchodu

Popis

Roland

No a tohle chcete: Roland JUPITER-8 Key od originálního výrobce Roland - tento hit můžete pořídit s výjimečnou slevou za 4490. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte..

Software

 Softwarový syntezátor JUPITER-8 je detailní replikou originálu, která je schopná těch samých sytých padů, ohromujících basů a expresivních hlavních tónů jako jeho hardwarový protějšek. Virtuální JUPITER-8 je vybavený osmihlasou polyfonií, 16 analogovými oscilátory a dvou nebo čtyřpólovými rezonančními filtry, což z něj dělá vysoce přizpůsobivý tvůrčí nástroj. Široké možnosti na poli parametrů tohoto syntezátoru – od cross modulation po synchronizaci oscilátoru – vás za zkoumání všech hloubek odmění. Mezi nově přidané funkce patří:

Všechny produkty od výrobce
Roland JUPITER-8 Key

Roland JUPITER-8 Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce