Roland JUPITER-X

Roland JUPITER-X

64150 Kč

Kvalitní Roland JUPITER-X s jakostní značkou Roland - tento artikl nakupujte extra levně za 65180 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208147
Do obchodu

Popis

Roland

V akci je právě teď Roland JUPITER-X od top značky Roland - tento artikl objednávejte s extra slevou za 65180. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Syntezátor

 Od uvedení nástroje JUPITER-4 na trh v roce 1978 se název JUPITER stal synonymem pro zvuk a hratelnost, kterými je značka Roland proslulá. Syntezátory Roland se jménem JUPITER jsou vybavené nejpokročilejší zvukovou technologií, úžasně se na ně hraje a jsou vyrobené z prvotřídních materiálů. JUPITER-X kombinuje klasický design Roland a prvotřídní zpracování s výkonným novým generátorem syntézy. Věrně tak replikuje vyhledávané nástroje z bohaté historie zvuků, které stály za vznikem celých žánrů. A s možností vícerých vrstev, spoustou polyfonie a detailním ovládáním můžete vytvářet výrazné, prostorné zvuky, které umí být blýskavé, hřejivé i nabroušené.

Legendární syntezátor s legendárními zvuky a designem.

JUPITER-X o 61 klávesách je vrchol zvukové kvality a designu značky Roland. Jeho celokovová konstrukce využívá prvotřídních materiálů a zbrusu nová klaviatura s možností aftertouch je naše zatím nejlepší. Povědomé rozložení nesčetného množství ovladačů vám umožní snadno tvarovat zvuky, ať už jste ve studiu či na pódiu.

Od klasického analogu k digitálnímu retru. A ještě dál.

JUPITER-X je vybavený nejnovějším generátorem syntézy, který je schopný vykouzlit legendární syntezátory z dlouhé historie proslulých zvuků. Je tak všestranný, že umí replikovat nejžádanější analogové klasiky jako JUPITER-8, JUNO-106 a SH-101, digitální stroje, jakým je retro XV-5080, či moderní piána RD. K dispozici máte i mnohé z bicích automatů Roland, jež položily základy elektronické a taneční hudbě, jako například TR-808, TR-909, CR-78 a další. Je to jako mít studio plné retro vybavení, ale s moderními funkcemi a kvalitním generátorem syntézy, díky kterému se můžete pustit za hranice zvuku.

Inteligentní. Inspirativní.

Potřebujete něco úžasného a rychle? I-Arpeggio modelu JUPITER-X představuje novou generaci arpeggiatoru, jehož umělá inteligence vás bude nejen doprovázet, ale také inspirovat. I-Arpeggio váš vstup – tóny, rytmy, fráze – používá k vytvoření doplňků v podobě bicích, basů, akordů a arpeggiovaných sekvencí. Funguje na každé z pěti částí JUPITER-X zároveň a vygenerované Patterny lze přizpůsobit nebo i exportovat do vašeho DAW. Nejedná se o strojené doprovodné stopy, ale o chytře generované beaty a fráze, které živému vystoupení dodají energii a odblokují vaši kreativitu.

Vychytejte detaily

Kromě praktického displeje je JUPITER-X vybavený i řadou velkých, ergonomických ovladačů, posuvníků a tlačítek. Ty jsou robustní, avšak dost precizní na to, aby dosáhly hladkých přechodů a jemných změn. A se speciální sekcí efektů a rychlým přepínáním mezi syntezátorovými vrstvami můžete snadno ovládnout jakýkoli aspekt zvuku. Toto přirozené, fyzické ovládání vám dodá pocit, že se zvuku opravdu dotýkáte a tvarujete ho, dokud nenajdete to pravé nastavení pro daný okamžik.

Síla polyfonie

JUPITER-X zvládne až pět vrstev – čtyři syntezátorové a jednu určenou pro bicí. Jeho jádro zvládne pohánět několik autentických legend Roland jako JX-8P nebo JUPITER-8 s dostatečnou polyfonií pro tvorbu sytých vrstev a komplexních doprovodů. Vytvářejte dokonalé basy a sóla pomocí SH-101 a JUNO-106, přidejte vrstvu sytého klavíru RD s bohatými smyčci JX-8P nebo třeba na sebe naskládejte zvuky JUPITER-8s.

Navržený pro výdrž. Stvořený ke hře.

JUPITER-X je všude jako doma – ať už v domácím či profesionálním studiu nebo v sestavě na turné. Díky odolnému kovu a špičkovým dílům dokáže ustát i intenzivní živá představení, aniž by ztratil na robustnosti a přesnosti. Vysoce kvalitní vyvážená propojení, několik ovladačů pro výkon a početné vstupy pro pedály jsou připravené na jakoukoli situaci.

Velký a krásný.

Modelu JUPITER-X dominuje klasické a prostorné rozložení ovladačů, které vám hned bude povědomé. Pokročilé ovladače jsou dostatečně velké a ergonomické, veliká tlačítka s RGB podsvícením zas dodají jistotu v šeru. Klaviatura o 61 klávesách s funkcí aftertouch je splněným hudebním snem, jehož mechanika zvládne vše od elektronických kláves až po ohromující sóla.

Všechny produkty od výrobce
Roland JUPITER-X

Roland JUPITER-X

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce