Roland JUPITER-XM

Roland JUPITER-XM

35690 Kč

Hit z katalogu: Roland JUPITER-XM od kvalitní značky Roland - tento hit můžete získat po slevě za 35690 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208146
Do obchodu

Popis

Roland

Vaše možnosti obohacující Roland JUPITER-XM co odebíráme od výrobce Roland - tento produkt dodáváme v akci za 35690. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Syntezátor

 Od uvedení nástroje JUPITER-4 na trh v roce 1978 se název JUPITER stal synonymem pro zvuk a hratelnost, kterými je značka Roland proslulá. Syntezátory Roland se jménem JUPITER jsou vybavené nejpokročilejší zvukovou technologií, úžasně se na ně hraje a jsou vyrobené z prvotřídních materiálů. JUPITER-Xm kombinuje klasický design Roland a prvotřídní zpracování s výkonným novým generátorem syntézy. Věrně tak replikuje vyhledávané nástroje z bohaté historie zvuků, které stály za vznikem celých žánrů. A s možností vícerých vrstev, spoustou polyfonie a detailním ovládáním můžete vytvářet výrazné, prostorné zvuky, které umí být blýskavé, hřejivé i nabroušené.

Od klasického analogu k digitálnímu retru. A ještě dál.

JUPITER-Xm je vybavený nejnovějším generátorem syntézy, který je schopný vykouzlit legendární syntezátory z dlouhé historie proslulých zvuků. Je tak všestranný, že umí replikovat nejžádanější analogové klasiky jako JUPITER-8, JUNO-106 a SH-101, digitální stroje, jakým je retro XV-5080, či moderní piána RD. K dispozici máte i mnohé z bicích automatů Roland, jež položily základy elektronické a taneční hudbě, jako například TR-808, TR-909, CR-78 a další. Je to jako mít studio plné retro vybavení, ale s moderními funkcemi a kvalitním generátorem syntézy, díky kterému se můžete pustit za hranice zvuku.

Inteligentní. Inspirativní.

Potřebujete něco úžasného a rychle? I-Arpeggio modelu JUPITER-Xm představuje novou generaci arpeggiatoru, jehož umělá inteligence vás bude nejen doprovázet, ale také inspirovat. I-Arpeggio váš vstup – tóny, rytmy, fráze – používá k vytvoření doplňků v podobě bicích, basů, akordů a arpeggiovaných sekvencí. Funguje na každé z pěti částí JUPITER-X zároveň a vygenerované Patterny lze přizpůsobit nebo i exportovat do vašeho DAW. Nejedná se o strojené doprovodné stopy, ale o chytře generované beaty a fráze, které živému vystoupení dodají energii a odblokují vaši kreativitu.

Vychytejte detaily

Kromě praktického displeje je JUPITER-Xm vybavený i řadou velkých, ergonomických ovladačů, posuvníků a tlačítek. Ty jsou robustní, avšak dost precizní na to, aby dosáhly hladkých přechodů a jemných změn. A se speciální sekcí efektů a rychlým přepínáním mezi syntezátorovými vrstvami můžete snadno ovládnout jakýkoli aspekt zvuku. Toto přirozené, fyzické ovládání vám dodá pocit, že se zvuku opravdu dotýkáte a tvarujete ho, dokud nenajdete to pravé nastavení pro daný okamžik.

Síla polyfonie

JUPITER-Xm zvládne až pět vrstev – čtyři syntezátorové a jednu určenou pro bicí. Jeho jádro zvládne pohánět několik autentických legend Roland jako JX-8P nebo JUPITER-8 s dostatečnou polyfonií pro tvorbu sytých vrstev a komplexních doprovodů. Vytvářejte dokonalé basy a sóla pomocí SH-101 a JUNO-106, přidejte vrstvu sytého klavíru RD s bohatými smyčci JX-8P nebo třeba na sebe naskládejte zvuky JUPITER-8s.

Navržený pro výdrž. Stvořený ke hře.

JUPITER-Xm je všude jako doma – ať už v domácím či profesionálním studiu nebo v sestavě na turné. Díky odolnému kovu a špičkovým dílům dokáže ustát i intenzivní živá představení, aniž by ztratil na robustnosti a přesnosti. Vysoce kvalitní vyvážená propojení, několik ovladačů pro výkon a početné vstupy pro pedály jsou připravené na jakoukoli situaci.

Soběstačná a ultrapřenosná továrna na nápady.

JUPITER-Xm může zcela změnit vaši představu o syntezátorech. Představuje celý vesmír zvuků, který se neustále rozrůstá. Zahraje si s vámi, dodá vám inspiraci a zachytí vaše nápady. Můžete ho vzít prakticky kamkoli a k provozu nepotřebuje žádné kabely. JUPITER-Xm nabízí celý prostor pro produkci elektronické hudby a vystoupení, který můžete nosit pod paží. Kam ho vezmete, je už na vás.

Tak přenosný. Tak hratelný.

Až příliš často je pro přenosnost nutné obětovat hratelnost a expresivitu. JUPITER-Xm dosáhl perfektní rovnováhy díky zbrusu nové štíhlé klaviatuře, která představuje novou definici kompaktních kláves. Malý nemusí znamenat laciný. S JUPITER-Xm získáváte robustní, ale citlivé klávesy a celé tři oktávy na prostoru, kde toho obvykle najdete o dost méně.

Všechny produkty od výrobce
Roland JUPITER-XM

Roland JUPITER-XM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce