Roland JX-3P Key

Roland JX-3P Key

3870 Kč

Právě je za dobrou cenu Roland JX-3P Key od oblíbeného výrobce Roland - tento artikl doporučujeme v bombastické akci za 3870 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN221756
Do obchodu

Popis

Roland

Zákazníky doporučované zboží, Roland JX-3P Key kvalitní značky Roland - toto zboží si můžete opatřit po slevě za 3870. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Software

 Softwarový syntezátor JX-3P je detailní replikou šestihlasého modelu JX-3P z roku 1983 včetně jeho komponentů. Tento legendární nástroj otevřel cestu éře snadné nastavitelnosti a stabilního ladění pomocí digitálně ovládaných oscilátorů. A spolu s modelem JUPITER-6 byl prvním syntezátorem Roland vybaveným MIDI. Od zvuku originálu je softwarový syntezátor JX-3P k nerozeznání a vašemu tvůrčímu procesu přináší proslulý analogový zvuk Roland z 80. let.

Všechny produkty od výrobce
Roland JX-3P Key

Roland JX-3P Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce