Roland MDY-STD

Roland MDY-STD

2180 Kč

Ve slevě je Roland MDY-STD pocházející od značky Roland - toto zboží si můžete zakoupit za bombastickou cenu 2400 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN206653
Do obchodu

Popis

Roland

Dnes je tady pro vás Roland MDY-STD od originálního výrobce Roland - tento artikl musíte mít při likvidaci skladu za nepřekonatelných 2400. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Činelové rameno

 Roland MDY-STD je robustní činelové rameno, které vám pomůže dostat maximum z vašich činelů Roland V-Cymbals. Díky integrované objímce a široké možnosti nastavitelnosti jej snadno uchytíte na libovolné místo na rampě a přizpůsobíte stylu vaší hry. Stejně snadná je i instalace, příprava vaší soupravy před koncertem tedy bude otázkou chvilky.

K činelovému ramenu doporučujeme zakoupit sadu originálního příslušenství Roland CYM-10, která obsahuje činelovou matku, podložku a filcový kroužek.

Všechny produkty od výrobce
Roland MDY-STD

Roland MDY-STD

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce