Roland SRX BRASS Key

Roland SRX BRASS Key

2050 Kč

No a tohle chcete: Roland SRX BRASS Key od top výrobce Roland - toto zboží si můžete koupit za téměř velkoobchodní cenu 2050 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN221741
Do obchodu

Popis

Roland

Hit poslední doby, Roland SRX BRASS Key od kvalitní značky Roland - tento hit můžete pořídit za hustou cenu 2050. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Software

 Softwarový syntezátor SRX BRASS je odvozený z legendárních rozšiřujících karet pro původní syntezátory Roland a nabízí přístup ke špičkovým trumpetám, pozounům, lesním rohům, tubám a dalším nástrojům, a to včetně pádů a dalších realistických technik. Ať už se věnujete popovým/rockovým hitům, filmovému soundtracku nebo dokonce klasické hudbě, určitě najdete přesně ten zvuk, který hledáte. S vícerými přepínači rychlosti a vzorky, které zachycují každičkou nuanci opravdových žesťů vdechne SRX BRASS vaší hudbě život.

Všechny produkty od výrobce
Roland SRX BRASS Key

Roland SRX BRASS Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce