Roland SRX ELECTRIC PIANO Key

Roland SRX ELECTRIC PIANO Key

2050 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Roland SRX ELECTRIC PIANO Key s proslulou značkou Roland - tento produkt máte po jednoduché objednávce při časově omezené akci za 2050 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: HN221743
Do obchodu

Popis

Roland

Prestižní Roland SRX ELECTRIC PIANO Key co nám dodává Roland - toto zboží si můžete zakoupit za téměř velkoobchodní cenu 2050. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Software

 Softwarový syntezátor SRX ELECTRIC PIANO vychází z posledního člena série rozšiřujících karet SRX a nabízí ty nejlepší zvuky elektrických pian a clavinetů, které se kdy u nástrojů Roland objevily. Samply několika kláves byly nahrány do nejmenších detailů s použitím těch nejkvalitnějších mikrofonů a konvertorů, které zachytili několik různých rychlostí i nastavení zdrojového clavinetu. Zvukové detaily a odbornost, které za vznikem této kolekce stojí, jsou nepřekonatelné a výsledkem je úchvatně autentický zvuk s neuvěřitelnou expresivitou a hratelností.

Všechny produkty od výrobce
Roland SRX ELECTRIC PIANO Key

Roland SRX ELECTRIC PIANO Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce