Roland SRX KEYBOARDS Key

Roland SRX KEYBOARDS Key

2050 Kč

Tradiční bestseller, Roland SRX KEYBOARDS Key od firmy Roland - tento produkt dodáváme za jedinečnou cenu 2050 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: HN221744
Do obchodu

Popis

Roland

Dnes je tady pro vás Roland SRX KEYBOARDS Key co nám dodává Roland - tento produkt prodáváme za téměř velkoobchodní cenu 2050. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Software

 SRX KEYBOARDS čerpá inspiraci z titulu Ultimate Keys původní série rozšiřujících karet SRX a přináší kompilaci těch nejoblíbenějších klávesových zvuků Roland z 90. let v jediném pluginu. Mezi 400 patchů připravených k hraní se řadí akustické i elektronické klavíry, syntezátory, varhany, kytary, dřevěné nástroje a další. Pro hudebníky, kteří vlastnili původní karty, bude SRX KEYBOARDS představovat setkání se starým známým. I nováčci však objeví přehledný výběr nadčasových zvuků, které se poperou s jakýmkoli hudebním stylem.

Všechny produkty od výrobce
Roland SRX KEYBOARDS Key

Roland SRX KEYBOARDS Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce