Roland SRX ORCHESTRA Key

Roland SRX ORCHESTRA Key

2050 Kč

Limitovaná edice produktu Roland SRX ORCHESTRA Key s osvědčenou značkou Roland - tento artikl pořizujte za výhodnou cenu 2050 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: HN221745
Do obchodu

Popis

Roland

Prestižní Roland SRX ORCHESTRA Key od předního výrobce Roland - tento hit seženete za hustou cenu 2050. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Software

 Softwarový syntezátor SRX ORCHESTRA obsahuje výběr toho nejlepšího z legendárních orchestrálních rozšiřujících karet pro původní syntezátory Roland. Dopřejte své hudbě více než 400 inspirativních zvuků orchestru, včetně smyčců, žesťů, dřevěných nástrojů, sborového zpěvu, perkuse a dalších. Pro hudebníky, kteří vlastnili původní karty, bude SRX ORCHESTRA představovat setkání se starým známým. I nováčci zde však najdou přehledný výběr uhlazených zvuků připravených k rychlému rozvíjení nových nápadů a budování úžasně znějících skladeb.

Všechny produkty od výrobce
Roland SRX ORCHESTRA Key

Roland SRX ORCHESTRA Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce