Roland SRX STRINGS Key

Roland SRX STRINGS Key

2050 Kč

Jakostní Roland SRX STRINGS Key od oblíbeného výrobce Roland - tento produkt máte za pár kliknutí v úžasné akci za 2050 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN221748
Do obchodu

Popis

Roland

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Roland SRX STRINGS Key co nám vyrábí Roland - tento produkt koupíte extra levně za 2050. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Software

 Čtvrtý přírůstek do původní série rozšiřujících karet SRX uživatelům nabídl přístup k těm nejexpresivnějším smyčcovým stereo samplům prostřednictvím jediného stisknutí tlačítka. Společnost Roland nahrála výkon uznávaných evropských orchestrů přímo na místě a této kolekci tak vdechla prvotřídní zvukovou kvalitu. Tyto původní nahrávky jsou nyní dostupné ve formě pluginu pro vaši hudební tvorbu a zahrnují celou škálu zvuků jednotlivých sekcí i celku zahraných pomocí různých technik a v různých rychlostech.

Všechny produkty od výrobce
Roland SRX STRINGS Key

Roland SRX STRINGS Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce