Roland SRX WORLD Key

Roland SRX WORLD Key

2050 Kč

Neodoláte: Roland SRX WORLD Key s osvědčenou značkou Roland - tento artikl nepropásněte za jedinečnou cenu 2050 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: HN221750
Do obchodu

Popis

Roland

Tradiční bestseller, Roland SRX WORLD Key od kvalitní značky Roland - tento produkt dodáváme ve výhodné akci za 2050. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte..

Software

 Každým rokem patřily tituly world music v původní sérii rozšiřujících karet Roland SRX a SR-JV80 k těm nejoblíbenějším. SRX WORLD zvuky z této rozmanité kolekce spojuje do moderního pluginu a představuje tak úchvatný výběr tónů z celého světa, kterými můžete obohatit svou tvorbu. Díky exotickým zvuků z Asie, Latinské Ameriky, Evropy a dalších regionů v praktickém virtuálním nástroji je snadné svým tvůrčím projektům dodat epický rozměr.

Všechny produkty od výrobce
Roland SRX WORLD Key

Roland SRX WORLD Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce