Roland SYSTEM-8 Key

Roland SYSTEM-8 Key

3870 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Roland SYSTEM-8 Key od společnosti Roland - tento hit pořídíte s výjimečnou slevou za 3870 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN221758
Do obchodu

Popis

Roland

No a tohle chcete: Roland SYSTEM-8 Key od výrobce Roland - tento hit naleznete za skvělou cenu 3870. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Software

 Roland SYSTEM-8 je výkonný syntezátor se třemi oscilátory na každý hlas, filtrováním pro víceré režimy, celou myriádou možností modulace a přepychovými efekty. Proto také model SYSTEM-8 profesionální umělci na turné i tvůrci ve studiu považují za nezbytnou součást svých arzenálů. Softwarový syntezátor SYSTEM-8 zní stejně jako jeho hardwarový protějšek a vašemu DAW tak nabízí flexibilní a expresivní zvuk této moderní klasiky.

Všechny produkty od výrobce
Roland SYSTEM-8 Key

Roland SYSTEM-8 Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce