Roland TB-303 Key

Roland TB-303 Key

4490 Kč

Jedinečná nabídka, Roland TB-303 Key od top výrobce Roland - toto zboží si můžete objednat za bombastickou cenu 4490 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN221763
Do obchodu

Popis

Roland

Udělejte si radost: Roland TB-303 Key co odebíráme od výrobce Roland - tento produkt obchodujeme s unikátní slevou za 4490. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost..

Software

 Se svým nezaměnitelným zvukem překypujícím vřelostí, energií a charakterem definoval Roland TB-303 Bass Line acid housové hnutí pozdních 80. let. Při uvedení na trh se dočkal nepochopení, pravá revoluce ale začala o několik let později, když tuhle podivuhodnou krabičku znovu objevili hudební producenti a vykouzlili hypnotický zvuk, který uchvátil celou generaci. Software Bass Line TB-303 nabízí tento historický nástroj ve formě DAW pluginu, který poskytuje zvukovou přesnost na úrovni obvodů a užitečná moderní vylepšení.

Všechny produkty od výrobce
Roland TB-303 Key

Roland TB-303 Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce