Roland TD-27 V-Drums Sound Module

Roland TD-27 V-Drums Sound Module

34540 Kč

Jasný hit, Roland TD-27 V-Drums Sound Module od populární značky Roland - toto zboží si můžete zakoupit výhodně za 34540 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212235
Do obchodu

Popis

Roland

Nejprodávanější Roland TD-27 V-Drums Sound Module s pečetí kvality Roland - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnou cenu 34540. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Bicí modul

 Zvukový modul V-Drums TD-27 překypuje těmi nejlepšími akustickými bicími zvuky, jaké jste kdy slyšeli. Technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland vytváří bicí, které při hře nejenže znějí výjimečně, ale také reagují stejně jako jejich akustické protějšky. Pokročilé digitální trigger vstupy spolu s digitálními pady Roland zajišťují nepřekonatelnou expresivitu, nová technologie PureAcoustic Ambience pak po jediném stisknutí tlačítka nabízí celou řadu inspirativních prostorů pro bubnování. K dispozici je také široká nabídka elektronických zvuků z bohaté zvukové historie značky Roland a tím pádem i všechny potřebné zvuky pro moderní styly. Nahráním a navrstvením svých vlastních samplů na vestavěné bicí navíc můžete vytvářet zvuky, které nikdo jiný ještě nezahrál.

Úchvatná technologie Prismatic Sound Modeling

Zvukový modul TD-27, odvozený z vlajkové lodi TD-50, je plný bicích, které ožívají stejně jako akustické nástroje. Na začátku stojí samply z těch nejlepších bubnů, perkusí a činelů – klasických i moderních – nahrané v prvotřídních studiích. Na ty je posléze aplikována jedinečná technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland, která jim vdechne život pomocí behaviorálního modelování pilovaného více než dvě dekády. Při úhozech na buben nebo činel v modulu nedochází jen ke spuštění uloženého zvuku – hrajete na plnohodnotný nástroj, který v každém aspektu reaguje stejně jako jeho akustický protějšek a po ruce tak máte nepřekonatelnou škálu zvuků.

Digitální technologie spouštění

Špičková technologie Roland použitá u padů vašemu zážitku s V-Drums přináší ještě hlubší realismus. Modul TD-27 je vybavený třemi digitálními trigger vstupy, které v kombinaci s pokročilými digitálními pady Roland, jako je snare buben PD-140DS a ride činel CY-18DR, vašemu bubnování dodá ten nejpřirozenější projev. Vícero snímačů a bleskurychlé zpracování vede ke skutečně úžasné odezvě, díky níž můžete při hře používat reálné techniky tím nejpřirozenějším způsobem a každá nuance je snímána a převedena naprosto precizně. A pokud na digitální pady ještě nejste připraveni, modul TD-27 má i analogové trigger vstupy pro standardní pady snare a ride.

Vytvořte a upravte si svou jedinečnou soupravu

U akustických bicích si vytváříte vlastní zvuk výměnou typu blan, úpravou ladění, tlumením, přizpůsobením napnutí struníku, výměnou kladívka u kopáku a tak dále. S modulem TD-27 a jeho manuálním ovládáním a detailními možnostmi editace je tohle všechno možné a můžete si tak vytvořit speciální soupravy pro jakoukoli situaci. Přes SD úložiště můžete dokonce načíst své vlastní WAV samply a použít je samostatně nebo navrstvit na interní zvuky.

Technologie PureAcoustic Ambience

Nová technologie PureAcoustic Ambience každou soupravu optimalizuje tak, aby při hře vytvořila neskutečně přirozené a podmanivé zvukové pole. Můžete zajít ještě dál a upravit pozici mikrofonu na každé soupravě a vyladit celkový zvuk díky nově vyvinuté simulaci overhead mikrofonů. A pokročilé vestavěné multiefekty a možnosti pro mixování představují výkon celé studiové konzole, jelikož máte pod kontrolou přechodné, parametrické ekvalizéry, kompresory, Reverb, Delay a mnohem víc.

Připojení na vystoupení i do studia

TD-27 je skvělým základem pro jakoukoli elektronickou bicí sestavu, a to díky spoustě možností pro připojení jak pro vystupování, tak nahrávání ve studiu. K dispozici jsou stereo výstupy pro celkový zvuk a také dva přímé výstupy pro nasměrování kopáku, virblu nebo dalších zvuků k do konzole pro oddělené mixování. Díky vestavěnému USB audio rozhraní je počítačová hudební produkce hračkou a nabízí až 28 zvukových kanálů přes jediný kabel. Přes USB a speciální rozhraní je podporován i standard MIDI, a můžete se tak připojit k dalším MIDI zařízením a spouštět zvuky v počítačových programech.

Všestranná podpora triggerů

Kromě tří digitálních trigger vstupů je modul TD-27 vybaven i analogovým trigger konektorem pro rychlé a snadné připojení k jakékoli standardní sestavě padů V-Drums, a to pomocí přiloženého kabelu. K dispozici je i speciální analogový trigger vstup pro druhý pad crash činelu a také tři dodatečné trigger vstupy, díky nimž si soupravu rozšíříte třeba o kopák, tom a činelové pady značky Roland nebo trigger pady jako BT-1.

Bluetooth připojení a vestavěné výukové nástroje

S nácvikovými funkcemi modulu TD-27 se na další cvičení budete vždy těšit. S vestavěným Bluetooth připojením může modul bezdrátově streamovat zvuk z telefonu či notebooku, což je ideální pro hraní se sluchátky. Zahrát si můžete s oblíbenou písní nebo soupravu zkombinovat se zvukem z videolekce na YouTube. Vestavěné výukové funkce rozvíjejí vaše dovednosti a sledují váš pokrok, zatímco pokročilý metronom vylepšuje váš smysl pro rytmus. Svůj výkon si navíc můžete kdykoli nahrát, poslechnout a zjistit, na čem je ještě potřeba pracovat.

Všechny produkty od výrobce
Roland TD-27 V-Drums Sound Module

Roland TD-27 V-Drums Sound Module

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce