Roland TR-06

Roland TR-06

10690 Kč

Spokojenost přinášející Roland TR-06 se známou značkou Roland - tento produkt nabízíme v bombastické akci za 10690 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: HN222056
Do obchodu

Popis

Roland

Trhem osvědčený produkt, Roland TR-06 originální od labelu Roland - tento hit můžete získat za skvělou cenu 10690. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Bicí syntezátor, sekvencer

 TR-06 je detailní replikou klasického modelu Roland TR-606 – avšak významně zmodernizovanou. Naše nová verze Roland Boutique je vybavená charakteristickými tóny i legendárním vzhledem originálu, ale také více možnostmi pro tvarování zvuku, inovativní sekvencování a celou řadou triggerů pro integraci s modulárním vybavením.

Ta druhá stříbrná krabička.

TR-606 byl uveden na trh v roce 1981 jako doprovodný model k TB-303 Base Line a představoval programovatelný bicí automat, jehož velikost, cena a snadné použití zpřístupnilo domácí tvorbu všem. Díky úderným kopákům, třaskavým tomům a pronikavým hi-hatům se mezi amatérskými hudebníky stal hitem a byl slyšet napříč žánry od new wave 80. let a punku až po nejrůznější elektronické styly.

Co kdybyste mohli...

Zvuk modelu 606 je v rámci rodiny TR jedinečný a představuje základ nesčetných klasik i undergroundových skladeb. Jeho charakteristický tón si sice mnozí zamilovali, avšak nebyl příliš všestranný. TR-06 přináší novou verzi originálu s novým potenciálem pro úpravu zvuku a úchvatnými vestavěnými efekty. Ovládejte ladění, decay a pan pro každý nástroj nebo navyšte interní gain, čímž do modelu obvodů vnesete vřelý overdrive nebo agresivní distortion. Vestavěný kompresor přidává na hřejivosti a údernosti, zatímco tempo delay vytváří hloubku a prostor pomocí téměř neznatelných opakování nebo kontrolovaného chaosu.

Pokročilý sekvencer.

Stejně jako u originálu je krokový sekvencer TR-06 povědomý a přímočarý, takže zvládnete rychle a snadno vytvořit jakýkoliv beat. Teď je navíc vylepšen o pokročilé funkce jako nastavitelné podkroky pro hrkavé sekce, smyčky kroků pro okaamžité rozřezání patternů a pravděpodobnost pro každý krok pro tvorbu beatů, které se nikdy neomrzí.

Rozumí si s modularem.

Mnoha modulárním a stolním sestavám chybí kvalitní, praktický bicí sekvencer, jehož použití by bylo snadné. TR-06 je vybaven pěti výstupy Trigger Out a jedním vstupem Trigger In, takže je snadné ho propojit s dalším vybavením a dát prostor novým nápadům a kreativním možnostem. Sekvencování je rychlé a plynulé a své externí moduly můžete kombinovat a vrstvit spolu s interními zvuky TR-06 pro ohromující rytmické sekvence.

Vybudovaný pro odolnost, připravený na vše.

Stejně jako ostatní modely Roland Boutique má i TR-06 kvalitní a robustní konstrukcí s vrchním dílem z kovu a barevně sladěným pouzdrem se třemi stupni náklonu. Má také vysoce kvalitní USB audio rozhraní pro rychlé a snadné nahrávání pomocí vašeho počítače a se standardními AA bateriemi vydrží celé hodiny ničím nerušeného jamování. Má dokonce i vestavěný reproduktor – nikdy nevíte, co vás v životě může potkat.

Hardware se setkává se softwarem.

Spárujte TR-06 se softwarovým TR-606 Software Rhythm Composer dostupným na Roland Cloud a užijte si všechny výhody snadné hardwarové a softwarové integrace. Plugin TR-606 nabízí rozšířené možnosti sekvencování a ovladače TR-06 jsou přednastavené pro intuitivní, přímý tvůrčí proces.

Všechny produkty od výrobce
Roland TR-06

Roland TR-06

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce