Roland TR-6S

Roland TR-6S

10690 Kč

Prestižní Roland TR-6S populárního výrobce Roland - tento hit můžete sehnat v úžasné akci za 10690 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN222057
Do obchodu

Popis

Roland

Hit poslední doby, Roland TR-6S od značky Roland - tento produkt obchodujeme s unikátní slevou za 10690. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Bicí syntezátor, sekvencer

 Bicí automaty Roland TR výrazně ovlivňují hudbu už více než 40 let – a dnes je jejich vliv ještě větší než kdy dřív. Kompaktní a cenově dostupný model TR-6S vychází z oblíbeného TR-8S a pyšní se tím samým zvukem, který u jeho většího sourozence dokáže rozvibrovat okna a roztančit celý parket. Pozvedněte své bicí zvuky na novou úroveň, vytvářejte beaty na cestách a zažijte čirou radost z přímé tvorby. S modelem TR-6S je zvuk klasických skladeb, dnešních trendů i budoucích hitovek vždy po ruce.

Šest stop plných nebeských rytmů.

S modelem TR-6S získáváte šest stop pro pokročilé sekvencování s bicími a zároveň ty nejlegendárnější zvuk v dějinách hudby – a to vše ve formě krabičky na baterky, která se vejde snad kamkoliv. A stejně jako ostatní bicí automaty Roland je i tento plný zábavy a inspirace. Díky známému krokovému sekvenceru a speciálním posuvníkům a ovladačům je intuitivní, manuální tvorba zvuků hračkou.

Všechny zvuky a mnohem víc.

Model TR-6S je plný autentickými replikami legendárních bicích automatů Roland, které definovaly celé žánry a poháněly kulturu po desetiletí – včetně modelů 808, 909, 707 a 606. A nejedná se přitom jen o balíčky samplů nebo laciné napodobeniny – jsou to živé, duchaplné repliky, které zní a chovají se stejně jako jejich klasické předlohy. Tyto zvuky pak můžete kombinovat dle libosti s přednastavenými i vlastními samply a futuristickými FM tóny, čímž vznikají exotické hybridní soupravy, které odrážejí váš jedinečný vkus a styl.

Zlatý standard v programování bicích.

Zvuk dnešní hudby za mnohé vděčí klasickému krokovému sekvenceru – obzvláště verzi TR-REC, kterou lze najít v raných bicích automatech Roland. TR-6S využívá stejného osvědčeného přístupu vylepšeného o nahrávání v reálném čase a moderní funkce jako podkroky pro hrkavé sekce či nahrávání pohybu pro dynamické rytmy.

Pozitivní efekty.

Dodejte svým zvukům údernost, prostornost, vřelost nebo zrnitost s pomocí celé škály vysoce kvalitních efektů, které TR-6S nabízí. Na dosah ruky máte kompresory a ekvalizéry, stejně tak i efekty Reverb, Delay a Modulation. Posuňte svou kreativitu ještě dál s filtry, LFO a divokými novými efekty, které dokáží způsobit opravdový poprask.

Pohodlnost a flexibilita.

TR-6S také představuje vysoce kvalitní rozhraní USB audio/MIDI, čímž se perfektně hodí pro mobilní či minimalistické produkční sestavy. Navíc se vejde i do těch nejomezenějších studií či scén, takže můžete každodenní život začít měnit v hudbu, kdykoliv vás popadne inspirace.

Všechny produkty od výrobce
Roland TR-6S

Roland TR-6S

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce