Roland TR-808 Key

Roland TR-808 Key

4490 Kč

Jedinečná nabídka, Roland TR-808 Key s osvědčenou značkou Roland - tento artikl pořizujte extra levně za 4490 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: HN221764
Do obchodu

Popis

Roland

Udělejte si radost: Roland TR-808 Key co odebíráme od výrobce Roland - tento hit snadno najdete levně za 4490. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Software

 Softwarový syntezátor TR-808 je věrnou replikou legendárního TR-808 – jednoho z nejuznávanějších a nejvyhledávanějších elektronických nástrojů všech dob. V podobě pluginu nabízí zvuk a chování originálu, ale s novými funkcemi, které hardware virtuálně upravují pro větší výběr zvuků a rychlejší, plynulejší tvorbu.

Původní TR-808 se na trhu s použitým zbožím prodávají za obrovské částky a jeho zvuk často imitují balíčky samplů a napodobeniny. 808 je ale komplexní dílo a představuje mnohem víc než jen součet všech jeho částí. Pomocí patentované technologie Analog Circuit Behavior v dílnách Roland namáhavě znovu vytvořili původní analogové obvody, které jsou základem zvuku TR-808. Plugin TR-808 zní stejně jako originál – se všemi nuancemi a detaily – a přidává i nové průlomové funkce.

Všechny produkty od výrobce
Roland TR-808 Key

Roland TR-808 Key

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce