Roland VAD306 Kit V-Drums Acoustic Design

Roland VAD306 Kit V-Drums Acoustic Design

67990 Kč

No tak tohle je gól: Roland VAD306 Kit V-Drums Acoustic Design od Roland - tento artikl je v tento okamžik extra levně za 67990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212237
Do obchodu

Popis

Roland

Trhem osvědčený produkt, Roland VAD306 Kit V-Drums Acoustic Design značky Roland - toto zboží zakoupíte za perfektní cenu 67990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektronická bicí souprava

 

Kompaktní souprava s mělkými korpusy a modulem TD-17

VAD306 je jedinečná souprava V-Drums Acoustic Design s kompaktní konstrukcí, která si však zachovává akustickou estetiku charakteristickou pro celou sérii. Rozměry jsou stejné jako u středních souprav V-Drums, takže se perfektně hodí domů i na menší scény. Mělčí a tedy i lehčí korpusy šetří místo, ale z perspektivy hráče budou každému bubeníkovi okamžitě povědomé. Rozložení doplňují stojany s dvojitou výztuhou a úchyty pro tomy i ramena pro činely, což dále umocňuje celkový akustický vzhled. Modul TD-17 pak se svým přirozeným, expresivním zvukem splňuje veškeré požadavky na tóny a hratelnost, jaké můžete mít, ať už si bubnujete pro sebe doma, nebo vystupujete v místním baru.

Působivý zvuk a realistický projev

V jádru VAD306 se nachází modul TD-17 plný zvuků odvozených z oceňovaného zvukového procesoru TD-50. Je vybavený rozsáhlou sbírkou zvuků klasických i moderních bubnů, činelů a perkuse, všechny zachycené v ultravysoké kvalitě v nejrůznější rychlosti a možnými úhozy na blánu. S těmito samply se pak snoubí jedinečná technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland a vzniká tak komplexní, realistická škála tónů a hladké dynamické přechody mezi úhozy. Výsledkem je zážitek, který nejenže zní věrně akusticky, ale akusticky se i chová.

Vytvořte a upravte si svou jedinečnou soupravu

Modul TD-17 je vybaven širokou škálou továrních souprav, včetně 10 nových presetů zaměřených na akustiku a vytvořených pro soupravu VAD306. Tyto tovární soupravy znějí úchvatně, ale je snadné se ponořit ještě hlouběji a vybudovat si svou vysněnou sestavu díky intuitivním editačním nástrojům. Modul si lze představit jako obrovský sklad bubnů a činelů z různých období, které můžete libovolně kombinovat. Pak můžete vyměnit blány, změnit ladění, přidat tlumení nebo dokonce měnit i samotný virtuální prostor, v němž hrajete. Je možné zajít ještě dále, a to nahráním svých vlastních samplů, které pak zkombinujete s vestavěnými nástroji, a vytvoříte si tak soupravy, na které nikdo jiný ještě nehrál.

Větší pady a prostor pro hraní

Akustické bubny bývají větší než elektronické bicí pady. Velikost jednotlivých bubnů přispívá k celkovému zážitku ze hry, a to nejen vzhledem, ale i pocitem při úhozu a fyzickým rozložením. Proto souprava VAD306 obsahuje 12” snare buben a podlahový tom, dva 10” rackové tomy a 18” basový buben, které vytváření přirozeně rozměrný prostor pro hraní. Korpusy jsou navíc vyrobeny ze dřeva, čímž ještě více umocňují akustický dojem při úhozu paličkou i kladívkem.

Přirozený dojem akustických bubnů

Legendární síťované blány značky Roland s nastavitelným napětím výrazně přispívají k autentickému a přirozenému dojmu ze hry a dávají vám možnost si nastavit odraz na míru vašemu individuálnímu stylu. A při úderu kladívka u speciálně navrženého kopáku se uvnitř korpusu fyzicky pohybuje vzduch, který vytváří tlak a odpor pozoruhodně podobný zážitku ze hry na akustický kopák.

Mělké korpusy, hluboký výkon

Ačkoliv mělčí a tím i lehčí konstrukce tomů a kopáku soupravy VAD306 zabere méně místa, na výkonu rozhodně nešetří. Každý buben je vybavený speciálními čidly navrženými tak, aby zaručovala přirozenou odezvu a prvotřídní dojem v úžasně kompaktní velikosti.

Chromové stojany s dvojitou výztuhou

Způsob uchycení akustických bubnů a činelů ovlivňuje nejen jejich klasický vzhled, ale i dojem ze hry. Pady tomů se nasazují na stejné stojany jako u akustických tomů, takže při úhozu působí naprosto dokonale. Každý stojan je navíc vybaven dvojitou výztuhou pro neotřesitelnou stabilitu a je snadné je upravit a vytvořit si tak požadované rozložení.

Výkonné nástroje pro cvičení a Bluetooth připojení

Modul TD-17 je plný funkcemi pro cvičení, které vám pomohou stát se lepším bubeníkem. Vestavěné Bluetooth připojení dovoluje modulu streamovat zvuk ze smartphonů a notebooků bez kabelu, což je ideální pro podmanivé jamování se sluchátky. Zahrát si můžete s oblíbenou písní nebo soupravu zkombinovat se zvukem z videolekce na YouTube. Písně můžete také přehrávat přímo z SD karty a svůj výkon si kdykoliv nahrát. Vestavěné výukové funkce vám pomohou se soustředit na rozvoj dovedností a dokonce i sledovat svůj pokrok. A metronom lze nastavit na různá taktová předznamenání a noty, což vám pomůže vylepšovat smysl pro rytmus.

Všechny produkty od výrobce
Roland VAD306 Kit V-Drums Acoustic Design

Roland VAD306 Kit V-Drums Acoustic Design

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce